Seminārs "Jaunākie digitālie izaicinājumi, risinājumi un iespējas"

22.septembrī plkst.16.00 Gulbenes novada bibliotēkā seminārs organizāciju pārstāvjiem un ikvienam interesentam “Jaunākie digitālie izaicinājumi, risinājumi un iespējas”. Semināru vadīs lektore, komunikācijas un sociālo mediju eksperte Kristīne Tjarve.

2020. gads mūsu ikdienā ieviesis daudz izmaiņu, bet viena no galvenajām – mēs esam aktīvāk sākuši izmantot dažādus digitālos rīkus gan darba uzdevumu veikšanai, gan izklaidei, gan arī situācijām, lai būtu kopā ar saviem tuvajiem kaut arī katrs atrodamies citā vietā.

Seminārā lektore iepazīstinās ar jaunākajām tendencēm saziņai tiešsaistes vidē, pastāstot par bezmaksas rīkiem, ko izmantot savā ikdienā.

Tiem, kuri veido saturu dažādās sociālo mediju platformās, būs interesanti uzzināt par 2020. gada tendencēm šo mediju komunikācijā dažādos kanālos, kā arī par rīkiem, kas palīdz radīt vizuāli pievilcīgu saturu šīm platformām jeb ļauj pašiem būt dizaineriem.

Savukārt tiem, kuri jau pamanījuši un klausās podkāstus, būs iespēja uzzināt, kuri ir populārākie temati šādu audio saturu veidošanai, kā arī to, kādi palīgrīki nepieciešami, lai izveidotu podkāstu.

Iespēju robežās iesakām ņemt līdzi datorus vai planšetes, kur paši varēsiet izmēģināt pāris noderīgu rīku.

Kristīne Tjarve ir sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja ar 15 gadu pieredzi sociālo mediju, pasākumu kampaņu un starptautiskās komunikācijas jomā. Kristīne ir strādājusi pie kampaņu veidošanas Tūrisma attīstības valsts aģentūrai, Baltic Music Productions, Rīgas Dzirnavniekam, “Kraft Food”, iepirkšanās centram “Galleria Riga”, “Laima” u.c.

Pieteikšanās semināram, plašāka informācija: 64471335 vai indra.logina@gulbenesbiblioteka.lv

Dalība bez maksas!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liene Baranovska
Gulbenes novada bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciāliste