Baudi Eiropas kino

Brīnišķīga iespēja bez maksas baudīt Eiropas kino!


Šoruden Eiropas Parlamenta LUX Filmu dienas tiks baudītas tiešsaistē. Autortiesību ierobežojumu dēļ katra filma būs pieejama 500 Latvijas skatītājiem, tāpēc nenokavē un reģistrējies Festivalscope platformā. (komentārā meklē reģistrācijas saiti). Filmas būs skatāmas no 20. līdz 26. novembrim. Un vēl, ja satraucies par savām valodas zināšanām, tad filmām būs subtitri latviešu valodā. 


Mums tiek piedāvātas trīs LUX filmas: 


“Toni Erdmann” (2016)
Filmas apraksts: Kad Inese, menedžere kāda Vācijas uzņēmuma filiālē Bukarestē, konstatē, ka bez brīdinājuma ieradies viņas tēvs, viņa neslēpj savu izmisumu. Ineses nevainojami organizētā dzīve darbojas precīzi kā Šveices pulkstenis līdz brīdim, kad tēvs viņai pajautā: “Vai tu esi laimīga?” Sieviete nespēj atbildēt uz šo jautājumu, un tas viņas dzīvi palēnām sagriež kājām gaisā. Tēvs, kurš viņai ir traucēklis un par kuru viņai turklāt ir kauns, dara visu iespējamo, lai meita atrastu dzīves jēgu, izgudrodams kādu tēlu — jautro Toniju Erdmani.


“Sami Blood” (2016)
Filmas apraksts: Elle Marja ir 14 gadus veca sāmu ziemeļbriežu audzētāju meita. Sastopoties ar neiecietību un pazemojošām bioloģiskām pārbaudēm internātskolā pagājušā gadsimta 30. gados, viņa sapņo par citādu dzīvi. Lai to īstenotu, viņai ir jākļūst par kādu citu un jāsarauj visas saites ar savu ģimeni un kultūru.


“The Realm” (2018)
Filmas apraksts: Cik tālu cilvēks gatavs iet, lai saglabātu varu? Šis politiskais trilleris ir stāsts par veiksmīga politiķa un viņa šķietami mūžīgās karaļvalsts nāvi. Šī bija pirmā Spānijas filma LUC kino balvas konkursa finālā.
Kura no šīm filmām tevi uzrunāja?
Vairāk informācijas meklē