Nacionālā ziņu aģentūra LETA

Informācijas centrā ikvienam interesentam bez maksas pieejamas LETAs ziņas Internetā.

Nacionālā ziņu aģentūra LETA ir vienīgā pilna servisa informācijas aģentūra Latvijā, kas piegādā augstas kvalitātes ziņas un biznesa informatīvos risinājumus visu veidu organizācijām un uzņēmumiem, kā arī privātpersonām.

Aģentūras LETA ziņu dienests, balstoties uz ilggadēju pieredzi un jaunākajām tehnoloģijām, ik dienas sagatavo aptuveni 750 ziņu materiālus.
LETA piedāvā:

Ziņas
Operatīva un daudzveidīga informācija par notikumiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. LETAs ziņu serviss ļauj meklēt, atlasīt un kategorizēt nepieciešamos materiālus.

Nozare.lv
Nozare.lv sniedz uzņēmumam ikdienas darbā nepieciešamo informāciju jau apkopotā un sistematizētā veidā pa konkrētām uzņēmējdarbības nozarēm un sabiedriski svarīgām tēmām. Konkursi un izsoles, nozares jaunumi, preses atspoguļojums, izmaiņas likumdošanā, statistika, komentāri un daudz kas cits.

Arhīvs
Apjomīgas datu bāzes ar vairāk nekā 1 000 000 ierakstu. Vienkāršākais un ērtākais veids, kā iegūt informāciju par sabiedrībā pazīstamām personām, organizācijām, saimnieciskajiem tiesu procesiem, kā arī skatīt preses publikāciju anotācijas, laikraksta "Latvijas Vēstnesis" pilnas teksta publikācijas un LETAs ziņas.

Lai uzzinātu vairāk par aģentūru LETA, variet ielūkoties aģentūras mājas lapā: 
http://www.leta.lv
http://www.nozare.lv