SIA "Līgatnes papīrs" izsludina makulatūras savākšanas konkursu bibliotēkām, muzejiem un arhīviem

Jau trešo gadu SIA "Līgatnes papīrs" rīko īpašu makulatūras savākšanas akciju un dod iespēju bibliotēkām, muzejiem un arhīviem no visas Latvijas bez maksas nodot uzkrāto makulatūru - no aprites izņemtās grāmatas, periodikas izdevumus, izlietoto biroja papīru, avīzes, bukletus un cita veida makulatūru.

Viss, kas bibliotēkām, muzejiem un arhīviem jādara – jāinformē, ka organizācijā ir uzkrājusies makulatūra, kuru vēlaties nodot otrreizējai pārstrādei.Minimālais nododamās makulatūras apjoms, lai SIA "Līgatnes papīrs" kurjers ierastos pēc makulatūras, ir 600 kg. (Rīgai un Rīgas reģionam – 100 kg.). Makulatūru var nodot tiklīdz savākts vismaz minimālais makulatūras apjoms.

Bibliotēkas, muzeji un arhīvi, kuri nodos visvairāk makulatūras – saņems naudas balvas!

• 1. vieta – 150.00 EUR
  • 2. vieta – 100.00 EUR
  • 3. vieta – 50.00 EUR

Par katriem nodotajiem 1000 kg varēs saņemt 5 kg A4 biroja papīru!

Kontaktinformācija savāktās makulatūras pieteikšanai un citiem jautājumiem:
Zane Dūdiņa, t. 26621613, makulatura@ligatnepaper.lv

Konkurss norisināsies laika periodā no 29.05.2017. – 13.11.2017. Rezultāti tiks paziņoti 11.12.2017., publicējot informāciju SIA "Līgatnes papīrs" mājaslapā.