Tikšanās ar bērnu grāmatu rakstnieci Eviju Gulbi

27.aprīlī Gulbenes bērnu bibliotēkā mazos lasītājus uz sarunu gaidīs Evija Gulbe. Jaunā rakstniece ir jau sešu grāmatu autore. Pati jaunākā šo grāmatu klāstā ir jau otrā grāmata par mazajiem žurkulēniem Koko un Riko, kuri mīt Grauzēju ielas vecākajā namā. Protams, mazie ir lieli nebēdņi, taču kā gan lai savādāk iepazīst pasauli, ja ne mēģinot, kļūdoties, strīdoties, dodoties piedzīvojumos, mācoties sargāties.

Autore pati ir skolotāja pēc izglītības. Sešus gadus viņa ir nostrādājusi skolā. Viņa bija latviešu valodas un literatūras skolotāja Hanzas vidusskolā. Evija droši vien bija jautra skolotāja, jo jau desmit gadus piedalījās arī radio SWH melnā humora topa veidošanā. Pašreiz viņas balsi varam dzirdēt ik darbdienu radio SWH raidījumā “Rīta svīta”, kurā piedalīties viņu lūdza pazīstamais radio dīdžejs Fredis (Andris Freidenfelds).

Pavisam Evija kopā ir uzrakstījusi sešas grāmatas – divas dzejoļu grāmatas “Dzejolēni” un “Ece-bece-ābece”, kā arī stāstu grāmatas” Koko un Riko” (pirmo un otro daļu), kā arī krāšņi ilustrēto bilžu grāmatu “Bizbizmāsiņa”.

Visām grāmatām ir krāsainas ilustrācijas. Tās gandrīz visām Evijas grāmatām ir zīmējusi viņas draudzene Linda Lošina.

Gaidām mazos lasītājus kopā ar vecākiem 27.aprīlī plkst. 15.30 bērnu bibliotēkā uz tikšanos ar autori. Tikšanās solās būt jautra, interesanta un aizraujoša. Gaidām visus interesentus – gan mazos, gan lielos lasītājus.

Solvita Lībere
Gulbenes bērnu bibliotēka