Runcis Misiņš aicina svinēt Ģimenes dienu kopā!

Jau vairākus gadus visā Latvijā īpaši atzīmē Ģimenes dienu, kad īpaši tiek runāts par ģimenes lomu cilvēka dzīvē. Šajā dienā notiek daudz un dažādas aktivitātes, kurās ar prieku piedalās visa ģimene, kopīgi pavadot brīvo laiku.

Ģimenes diena šogad būs arī Gulbenes bērnu bibliotēkā! Šajā gadā priecāsimies būt kopā ar runci Misiņu un Gulbenes kultūras centra bērnu teātra dalībniekiem.  Gaidām savus lasītājus – gan lielus, gan mazus Gulbenes bērnu bibliotēkā sestdien, 19.maijā. Plkst.11:00 skatīsimies Gulbenes kultūras centra bērnu teātra izrādi “Gliemezītis riteņbraucējs”. Pēc tam spēlēsim spēles - gan prātīgas, gan aktīvas, gan jautras – kopā ar Misiņu un cits ar citu!

Uzziņai

Starptautiskā ģimenes diena ir starptautiska mēroga svētki, kas ik gadu tiek atzīmēti 15. maijā. Starptautiskā ģimenes diena ir pēc Apvienoto Nāciju Organizācijas jeb ANO iniciatīvas radīta diena, kas visā pasaulē tiek atzīmēta jau vairāk nekā 20 gadus. ANO Ģenerālā Asambleja Ģimenes dienu dibināja 1993. gadā, un jau 1994. gada 15. maijā norisinājās pirmās Starptautiskās ģimenes dienas svinības.

Starptautiskā ģimenes diena kā oficiāli svētki Latvijā tiek svinēti vien kopš 2008. gada. Svinot Starptautisko ģimenes dienu, tiek godinātas visas ģimenes, un ikviens tiek aicināts aizdomāties par ģimenes neizmērojamo lomu cilvēku dzīvē, vairāk laika un uzmanības veltot visiem savas ģimenes locekļiem – vecākiem, vecvecākiem, brāļiem, māsām, bērniem.

Uzziņas info no: https://visisvetki.lv/starptautiska-gimenes-diena/