“Mans svētku galds Gulbenei”.

 

Gulbenes novada bibliotēka aicina ģimenes iesaistīties aktivitātē, kuras mērķis ir apkopot svētku galda receptes, tādejādi izveidojot recepšu albumu Gulbenes dzimšanas dienai.

Katram no mums reizi gadā ir kāda īpaša diena, kuru sauc par dzimšanas dienu. Arī Gulbene 25. februārī svin savu 94. jubileju, tāpēc Gulbenes bērnu bibliotēka aicina skolēnus no 1.-9. klasei un viņu ģimenes piedalīties aktivitātē  “Mans svētku galds Gulbenei”, kurā jāizveido ēdienkarte no ēdieniem, kurus gatavo Jūsu ģimene īpašos svētkos.

Skolēni līdz devītajai klasei iesniegs savas ģimenes svētku galda ēdienu receptes, kurās pastāstīs – kāpēc tieši šis ēdiens ir īpašs ģimenei. Katra recepte jāuzraksta uz vienas A4 formāta lapas, kopā ar sastāvdaļām. Protams, lapu var noformēt kā katra ģimene vēlas.

Svētku galda ēdienkartes veidošanā drīkst iesaistīties ne tikai gulbenieši. Priecāsimies par Gulbenes novada ģimeņu iesaistīšanos, kā arī par tādu ģimeņu iesaistīšanos, kuru saknes ir Gulbene vai ar Gulbeni saistās kāds īpašs atmiņu stāsts.

Receptes gaidīsim līdz 28. februārim Gulbenes bērnu bibliotēkā.

Gulbenes novada bibliotēka garantē nelielas piemiņas balvas ģimenei, kā arī izlozes kārtībā katras vecuma grupas trīs recepšu autori tiks pie kādas spēcinošas un gardas balvas!

Martā Gulbenes novada bibliotēkas darbinieces apkopos receptes īpašā izdevumā, kuru varēs novērtēt ikviens bibliotēkas apmeklētājs.

Aktivitātes nolikums: šeit