Grāmatu starts un runcis Misiņš gaida mazos ķiparus bibliotēkā!

Jau ceturto reiz Gulbenes bērnu bibliotēka iesaistās LNB veidotajā lasīšanas veicināšanas programmā pirmsskolas vecuma bērniem no 3-4 gadiem un viņu vecākiem. Un jau otro reizi mums pievienosies runcis Misiņš, lai kopā ar bērniem četras marta sestdienas kopīgi darbotos Gulbenes bērnu bibliotēkā. Ko mēs darīsim? Galvenais, lasīsim grāmatas – katru sestdienu vienu kopā ar Misiņu, protams!  Jo grāmatas ir neaizstājamas, lai izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga Latvijas nākamā paaudze un bibliotēkas ir lieliskas vietas, kas iedvesmo lasīt un palīdz izaugt grāmatu draugiem.

Misiņš sola arī padejot un varbūt pat padziedāt. Iespējams, mūs apciemos arī kāds runča Misiņa draugs… Bet tas, lai pagaidām paliek noslēpums!

Aicinām vecākus pieteikt savu dalību Grāmatu startam līdz 7.martam. Diemžēl vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām vecākus nekavēties.

Pirmā nodarbība notiks 10.martā plkst. 11.oo Gulbenes bērnu bibliotēkā. Tā ilgs vienu stundu.

Pietiekties un sīkāku informāciju var iegūt zvanot (64473266), rakstot e-pastu (solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv), atnākot personīgi uz bērnu bibliotēku darba laikā no 10.oo-18.oo.

Gaidām mazos lasītājus!

Solvita Lībere
Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāja
Runcis Misiņš
Gulbenes bērnu bibliotēkas kaķis

Uzziņai
„Grāmatu starts“ uzrunā un iesaista lasīšanā ģimenes, piedāvā radošas un attīstošas nodarbības.  Bibliotēkas apmeklējuma laikā katram mazajam dalībniekam tiek dāvināts īpaši veidots „Grāmatu starta“ pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu. „Grāmatu starts“ rosina, lai arī turpmāk bibliotēku durvis visjaunākajiem lasītājiem ir atvērtas.
„Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību.