Dzejas stundas bērnu bibliotēkā

Gulbenes bērnu bibliotēkā jau par tradīciju kļuvušas oktobra dzejas stundas, kurās tiek atgādināts par kādu labi zināmu latviešu dzejnieku – jubilāru. Šajā gadā vēlamies atcerēties zināmu un populāru bērnu dzejoļu autoru, kura daudzi dzejoļi kopā ar melodiju ir kļuvuši ļoti populāri. Tas ir dzejnieks Jāzeps Osmanis, kuram vasarā bija dzimšanas diena – viņam paliktu 85 gadi. Diemžēl jau vairākus gadus dzejnieks nav mūsu vidū – mūžībā viņš devās 2014.gadā.

Godinot dzejnieku viņa dzimšanas dienā, Gulbenes bērnu bibliotēka aicina Gulbenes skolu otro līdz ceturto klašu skolēnus, arī bērnudārzu audzēkņus apmeklēt dzejas stundas “Krikumkrakumi jeb šurumburums!”. Stundā klausīsimies dzejnieka dzejoļus, dziedāsim arī dziesmas ar dzejnieka vārdiem, minēsim mīklas, kuras dzejnieks ir uzdevis saviem mazajiem lasītājiem, uzzināsim kādus interesantus faktus par J.Osmani.

Uz stundām jāpiesakās iepriekš. To var izdarīt zvanot (64473266), rakstot ziņu uz e-pastu – solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv vai atnākot personīgi uz bibliotēku.

Gaidīsim!

Solvita Lībere
Gulbenes bērnu bibliotēka