Bērnu bibliotēka aicina piedalīties konkursā!

Februāris ir mūsu pilsētas Gulbenes dzimšanas mēnesis. Tieši pirms 90 gadiem – 1928.g. 25.februārī - Gulbene no vienkāršas apdzīvotas vietas kļuva par pilsētu. Šis bija laiks, kad mūsu pilsēta patiešām strauji auga un attīstījās, tika celtas jaunas ēkas un pilsētā strauji auga iedzīvotāju skaits. Šajā laikā tika uzceltas tādas ēkas kā Gulbenes dzelzceļa stacija, Gulbenes pirmā skola, kurā varēja iegūt vidējo izglītību (tagadējā Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas ēka), arī ēka, kurā pašreiz atrodas Gulbenes novada pašvaldības policija. Interesanti, vai ne?

 Vai mēs pieaugušie zinām šīs savas pilsētas ēkas, kuras ir bijušas pilsētā no tās pirmsākumiem? Šķiet, ka daudzi nezina! Nav neparasti, ka to nezina arī mūsu bērni.

Gulbenes bērnu bibliotēka aicina februāra mēnesī bērnus apvienoties mazās un ne tik mazās komandās, lai izzinātu mūsu pilsētas vēsturi. Pieteikšanās līdz 3.februārim.
Šoreiz konkurss bērnu komandām, bet pieaugušie var palīdzēt ar īkšķīšu turēšanu un kādu padomu.

Aicinām skolēnus no 1. līdz 9.klasei atsaukties un aktīvi iepazīt mūsu dzimto pilsētu visu februāri. Kas jādara?

  1. Izveido komandu ar vismaz diviem dalībniekiem. Vienam no dalībniekiem nepieciešama kāda mobilā ierīce – telefons, planšetdators.
  2. Izdomājiet savai komandai nosaukumu.
  3. Nāc uz Gulbenes bērnu bibliotēku un PIESAKIES! Būtu lieliski, ja to izdarītu līdz 3.februārim, bet vari iesaistīties arī vēlāk.
  4. Konkurss notiks ČETRĀS kārtās visu februāra mēnesi. Sākums 6.februārī.
  5. Būs daudz jāstaigā, tāpēc saģērbies silti!
  6. Sīkāka informācija katrai komandai atsevišķi pirms katras kārtas!

Gulbenes novada bibliotēka garantē balvas! Noslēguma pasākums 3.martā Gulbenes bērnu bibliotēkā. Sīkāka informācija zvanot, rakstot vai atnākot uz bērnu bibliotēku.

Svinēsim Gulbenes dzimtenīti aktīvi! Sīkāka informācija Gulbenes novada mājas lapā, arī zvanot vai interesējoties e-pastā.

Īsumā par to, kas komandas sagaida februārī LASI ŠEIT!

Solvita Lībere
Gulbenes bērnu bibliotēkas vadītāja