Akcija Bērnu bibliotēkā "Grāmata runā"

Katrā ģimenē vai draugu lokā ir bijušas diskusijas par izlasītajām grāmatām. Pat neapzinoties, cilvēks bieži vien izvēlas lasīt to, ko iesaka apkārtējie. Gulbenes bērnu bibliotēka aicina iesaistīties akcijā “Grāmata runā”, ar mērķi  veicināt skaļo lasīšanu ģimenēs ar bērniem Gulbenes novadā.

Akcijas nosacījumi:

• Ieraksti audio failu (ne garāku par 2 minūtēm), kurā stāsti grāmatas anotāciju/aprakstu vai lasi savu izvēlētu fragmentu un sūti to līdz 7.septembrim (ieskaitot) uz e-pastu solvita.libere@gulbenesbiblioteka.lv , sīkāka informācija – 64473266;
  • Viens lasītājs var iesniegt vairāku grāmatu aprakstus, katru aprakstot atsevišķā failā;
  • Īpaši priecāsimies par visas ģimenes iesaisti šajā akcijā, kopā aprakstot savu mīļāko grāmatu;
  • Audioieraksta sākumā iepazīstini ar sevi, savu ģimeni, uzvārdu vari neminēt;
  • E-pastā gan ieraksti savu vārdu, uzvārdu un telefona numuru, jo varbūt tieši Tava ģimene vai Tu iegūsi kādu pārsteiguma balviņu no Gulbenes bērnu bibliotēkas;
  • Akcijā var piedalīties pirmsskolas un skolas vecuma bērni līdz 9.klasei kopā ar savām ģimenēm vai individuāli.

Ierakstītie audio faili tiks ietverti QR kodā. Akcijas ietvaros no 14. septembra Gulbenes bērnu bibliotēkā būs skatāma lasītāju mīļāko grāmatu izstāde. Uz katras grāmatas būs QR kods, to nolasot ar viedtālruni, varēs noklausīties grāmatas aprakstu un iedvesmoties to izlasīt.