"Zini, mini, uzzini" 1.kārta

14. novembra erudīcijas spēle “Zini, mini, uzzini” Gulbenes novada bibliotēkā bija jauns izaicinājums gan spēles organizatoriem - bibliotēkas kolektīvam, gan spēlētājiem. Ļaujoties kopā būšanas priekam, pasākumā pulcējās 23 dalībnieki no 6 komandām. Bibliotēkas direktores iedrošinātas un paslavētas par drosmi mesties kopīgā erudīcijas piedzīvojumā, komandas sāka mēroties spēkiem 1.kārtā “Latvija”!

Laužoties cauri politikas, vēstures, dabas, personību, literatūras, senvārdu, ekonomikas, naudas un sporta tēmām, kā arī izspēlējot tematu “Zini, mini, uzzini”, komandas guva visdažādākās emocijas. Kāda komanda bija tik priecīga par pareizo atbildi, ka sita plaukstas un skandēja: “Jā! Jā!”, savukārt cita klusi pārdomāja pieļautās kļūdas. Starp komandām “Sēņotāji”, “Vairāk kā 100”, “Kaimiņi”, “Putni”, “Gulbēnieši” un “Bēzrulejas” 1. kārtas uzvaru guva “Kaimiņi”. Gulbenes novada bibliotēkas kolektīvs ir gandarīts par veiksmīgi aizvadīto 1. kārtu un ar nepacietību aktīvi gatavojas nākamajām kārtām:

2. kārta “Vidzeme” 12. decembrī plkst. 17.30
3. kārta “Gulbenes novads” 16. janvārī plkst. 17.30
4. kārta “Gulbene” 20. februārī plkst. 17.30

Ja neesi piedalījies 1. kartā, bet labprāt ar savu komandu vai individuāli piedalītos kādā no nākamajām, droši raksti vēstuli ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv, norādot komandas nosaukumu. Komanda drīkst piedalīties vienā, divās, trijās vai visās četrās spēles kārtās. Dalībnieku skaits komandā – ne vairāk kā 4. Plašāk par erudīcijas spēlēm lasi NOLIKUMĀ, kā arī jautā bibliotēkas darbiniekiem.

1. kārtas fotomirkļi skatāmi ŠEIT

Liene Baranovska,
Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību spciāliste

Foto: Herta He