Seminārs “Efektīva laika plānošana” noslēdzies

8.maijā Gulbenes novada bibliotēkā viesojās Baiba Pumpiņa, lai dalītos savā pieredzē un ieteikumos, kā efektīvāk plānot laiku.

Semināra apmeklētāji izteica vēlmi uzzināt efektīva laika plānošanas metodes, prioritāšu izvirzīšanu, kā arī biežākos laika kavēkļus. Lektore pastāstīja par dažādām laika plānošanas metodēm, savukārt dalībnieki praktiski veica dažādus vingrinājumus, tādējādi uzlabojot savas laika plānošanas prasmes.

Nākošā pieaugušo neformālās izglītības programmas nodarbība notiks 24.maijā plkst. 15.00, kad bibliotēkā viesosies Vita Brakovska ar radošo NEdarbnīcu “Radoša uzņēmējdarbība kā jauna iespēja Gulbenes novadā, Latvijā un pasaulē”.
Pieaugušo neformālās izglītības programma “Radoša resursu izmantošana uzņēmējdarbībā un pašizaugsmē” tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu.

Rūta Bokta,
Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja