Sākas spēle “Pavedieni”

Spēles ideja un mērķis ir aktīvā veidā, apceļojot Gulbenes novadu un pilsētu, iepazīstināt spēles dalībniekus ar novada kultūrvēsturiskajām vietām, būvēm, notikumiem, dabas objektiem un cilvēkiem.

Spēlē var piedalīties gan komandas, gan individuāli spēlētāji. Spēlei var reģistrēties jebkurā Gulbenes novada pagastu bibliotēkā un Gulbenes novada bibliotēkā. Spēle ilgst no 21.maija līdz 19.augustam un to var uzsākt jebkurā spēles laikā.

Katra komanda vai individuālais dalībnieks saņems spēles Ceļvedi. Ceļvedī publicēti 100 uzdevumi. Katram pagastam ir 7 uzdevumi, pilsētai - 9 uzdevumi. Uzdevumus var izpildīt, meklējot informāciju gan tradicionālos avotos, gan izmantojot elektroniskās meklēšanas iespējas, vai apmeklējot katru pagastu.

Katram pagastam un pilsētai spēlē ir divi īpaši uzdevumi:

  • Puzles uzdevums, par kura izpildi spēlētāji saņems divus punktus;
  • Izaicinājuma uzdevums, par kura izpildi spēlētāji saņems trīs punktus!

Īpaši spēlē aicinām iesaistīties ģimenes ar bērniem, jo tieši bērni, mūsuprāt, ir tie, kuriem īpaši nepieciešams apzināties savu piederību mūsu novadam, caur to arī Latvijai.

Uzdevumi sagādās gan jautrus, gan nopietnus brīžus spēlētājiem, jo būs jāpielieto gan matemātiskās, gan meklēšanas un erudīcijas prasmes.

Spēles nolikums atrodams šeit.

Paldies atbalstītājiem:

 

 

 

 

Finansē: