Gulbenes novada gada balva kultūrā

Kultūras un bibliotēku dzīve iet roku rokā un mūsu darbs nav palicis nepamanīts!

Pasākumā "Gulbenes novada gada balva kultūrā" tika godināti kultūras dzīves notikumi un personības 2017. un 2018. gada griezumā.

Nominācijā "Novada labākais kultūras pasākums/ projekts/ izstāde/ koncerts/ izdevums" starp nominantiem bija Gulbenes novada piederības spēle “Pavedieni”, kuru organizēja Gulbenes novada bibliotēka.

Nominācijā "Debija kultūrā" starp nominantiem bija Rankas pagasta bibliotēkas vadītāja Anda Ješkina.

Nominācijā "Gada bibliotekārs" starp nominantiem bija Druvienas pagasta bibliotēkas vadītāja Daiga Apsīte, Daukstu pagasta bibliotēkas vadītāja Kristīne Mezīte, Gulbenes novada bibliotēkas novadpētniecības un humanitāro zinātņu lasītavas galvenā bibliotekāre Inga Caunīte. Par gada bibliotekāru tika atzīta Inga Caunīte. Sveicam!