Draugu vakars - odziņa uz kūkas!

Rāmā 26.aprīļa pievakarē bibliotēkā tikās dažādu paaudžu bibliotēkas draugi un atbalstītāji. Šogad pasākums netika dalīts atsevišķi bērniem un pieaugušajiem, tādēļ bija jūtama īpaši silta un vienojoša atmosfēra. „Draugu vakars” neiztika bez paldies teikšanas visiem tiem labvēļiem, kuri bibliotēkas dzīvi ir palīdzējuši darīt raibāku un daudzveidīgāku.

Sirsnīga pateicība par nezūdošo interesi lasīt un izzināt tika sniegta Laurim Bukovskim ar ģimeni, kuri gada laikā kopā izlasījuši 95 grāmatas. Čaklākie skolas vecuma bērni pa klašu grupām 2017.gadā bija Linards Sabulis (66 grāmatas), Niklāvs Veselovs (55 grāmatas), Bernadeta Balode (63 grāmatas), Enija Groma (36 grāmatas).  Arī lielākiem biblitēkas draugiem tika teikti atzinīgi vārdi:

Lijai Ramkai, Laimonim Dziedātājam, Gunāram Ciglim, Kasparam Ābeltiņam, Sarmītei Balodei - paldies par novada vēstures saglabāšanu!

Silvijai Suntažai, Daigai Tornei - paldies par brīvprātīgo darbu!

Inārai Lesiņai, Anitai Petrovskai, Anastasijai Gabranovai, Astrai Samohvalovai, Baibai Kāpostai, Vijai Andževai un Gulbenes sākumskolas 3.b klasei - pateicāmies par atsaucību un līdzdalību Gulbenes novada bibliotēkas mazajos un lielajos darbos!

Kad pateicības vārdi bija izskanējuši, ar dažiem āķīgiem jautājumiem par Gulbenes novada bibliotēkas dzīvi ieradās runcis Misiņš. Pasākuma noslēgumā visus pasākuma apmeklētājus pārsteidza mūziķis Artūrs Mangulis. Ar dziesmām un lustīgu darbošanos viņš spēja iekustināt ikvienu pasākuma apmeklētāju.

Paldies visiem, kuri savā dienas plānā iekļauj ciemošanos bibliotēkā, kuri cītīgi lasa, vērtē, iesaka un ar savu līdzdarbošanos uzlabo bibliotēkas darbību! Ne par velti šī gada Latvijas bibliotekāru 19.konferences sauklis bija „Mainās bibliotēka, mainās sabiedrība”. Jo, tik tiešām, mēs visi kopā un katrs atsevišķi esam tie, kas mainās līdzi laikam. Uz augšu!

Liene Baranovska
Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste