Darba laiks un kontakti

NODAĻAS DARBA LAIKS
Informācijas centrs
Sabiedriskais interneta pieejas punkts
Bērnu bibliotēka
Lasītāju apkalpošanas nodaļa
Novadpētniecības lasītava
P.O.T.C.P. 10.00 - 18.00
S. 9.00 - 15.00
No 1.jūnija līdz 1.oktobrim 
bibliotēka sestdienās slēgta
Sv. SLĒGTS

Kontaktinformācija:

Bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne
Tālrunis/fakss: 64471459
e-pasts: antra@gulbenesbiblioteka.lv

Bibliotēkas direktores vietniece Anita Rauza
Tālrunis: 64474825
e-pasts: anita@gulbenesbiblioteka.lv

Bibliotēkas metodiskā darba vadītāja Iveta Erica
Tālrunis: 64471460
e-pasts: iveta@gulbenesbiblioteka.lv

Nodaļas:

Lasītāju apkalpošanas nodaļa (2.stāvs)
vadītāja Iveta Krūmiņa
Tālrunis: 26180697, 64473219
e-pasts: ivetak@gulbenesbiblioteka.lv

Novadpētniecības un humanitāro zinātņu lasītava
vadītāja Sanita Jurkāne
Tālrunis: 64471460
e-pasts: sanita.jurkane@gulbenesbiblioteka.lv

Informācijas centrs
vadītāja Indra Logina
Tālrunis: 64471335
e-pasts: indra@gulbenesbiblioteka.lv

Europe Direct informācijas centrs Gulbenē
Tālrunis: 64471335
e-pasts: gulbenes_bibl@latnet.lv

Bērnu bibliotēka
vadītāja Solvita Lībere
Tālrunis: 64473266
e-pasts: solvita@gulbenesbiblioteka.lv

Sabiedriskais interneta pieejas punkts
Tālrunis: 64474824
e-pasts: indra@gulbenesbiblioteka.lv

Sistēmbibliotekāre Dzintra Upeniece
Tālrunis: 64471458
e-pasts: dzintra@gulbenesbiblioteka.lv

Reģionālais mācību centrs
vadītāja Sabīne Jefimova
Tālrunis: 64474825
e-pasts: sabine@gulbenesbiblioteka.lv