Darba laiks un kontakti

NODAĻAS DARBA LAIKS
Bērnu bibliotēka
Reģionālais mācību centrs

Pieaugušo apkalpošanas nodaļa:
Informācijas centrs
Sabiedriskais interneta pieejas punkts
Abonements
Novadpētniecības lasītava
P.O.T.C.P. 10.00 - 18.00
S. 9.00 - 15.00
No 1.jūnija līdz 1.oktobrim 
bibliotēka sestdienās slēgta
Sv. SLĒGTS

Kontaktinformācija:

Bibliotēkas direktore Antra Sprudzāne
Tālrunis/fakss: 64471459
e-pasts: antra@gulbenesbiblioteka.lv

Bibliotēkas direktores vietniece Sabīne Jefimova
Tālrunis: 64474825
e-pasts: sabine@gulbenesbiblioteka.lv 

Bibliotēkas metodiskā darba vadītāja Iveta Erica
Tālrunis: 64471460
e-pasts: iveta@gulbenesbiblioteka.lv

Sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska
Tālrunis:64474825
e-pasts: liene.baranovska@gulbenesbiblioteka.lv

Sistēmbibliotekāre Dzintra Upeniece
Tālrunis: 64471458
e-pasts: dzintra@gulbenesbiblioteka.lv

Datortīkla tehniķis Aivis Blūms
e-pasts: aivis.blums@gulbenesbiblioteka.lv
 

Nodaļas:

Pieaugušo apkalpošanas nodaļas vadītāja Sanita Jurkāne
Tālrunis: 64471460
e-pasts: sanita.jurkane@gulbenesbiblioteka.lv

Bērnu bibliotēkas vadītāja Solvita Lībere
Tālrunis: 64473266
e-pasts: solvita@gulbenesbiblioteka.lv

Reģionālā mācību centra vadītāja Rūta Bokta
Tālrunis: 64474825
e-pasts: ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv 

Lasītāju apkalpošana:

Abonements, tālrunis: 64473219

galvenā bibliotekāre-eksperte Ieva Brūniņa
e-pasts: ieva.brunina@gulbenesbiblioteka.lv


galvenā bibliotekāre-eksperte Herta Pugača
e-pasts: herta.pugaca@gulbenesbiblioteka.lv


galvenā bibliotekāre Jeļena Bogdanova
e-pasts: elena@gulbenesbiblioteka.lv
 

Novadpētniecības un humanitāro zinātņu lasītava, tālrunis: 64471460

galvenā bibliotekāre Inga Caunīte
e-pasts: inga.caunite@gulbenesbiblioteka.lv


galvenā bibliotekāre Inese Kalēja
e-pasts: inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv 
 

Informācijas centrs, tālrunis: 64471335

galvenā bibliotekāre-eksperte Indra Logina
e-pasts: indra@gulbenesbiblioteka.lv


galvenā bibliogrāfe Vija Tašiņa
e-pasts: vija.tasina@gulbenesbiblioteka.lv
 

Europe Direct informācijas centrs Gulbenē, tālrunis: 64471335

e-pasts: gulbenes_bibl@latnet.lv

Bērnu bibliotēka, tālrunis: 64473266

galvenā bibliotekāre Ingrīda Rubene
e-pasts: ingrida.rubene@gulbenesbiblioteka.lv


galvenā bibliotekāre Anda Krima
e-pasts: anda.krima@gulbenesbiblioteka.lv
 

Sabiedriskā interneta pieejas punkts, tālrunis: 64474824

informācijas speciālists Andris Vītols
e-pasts: andris.vitols@gulbenesbiblioteka.lv