Tikšanās ar tulkotāju un dzejnieci Indru Brūveri – Darulieni

18. aprīlī pirmā tikšanās sarunu ciklā “Abās pusēs” ar tulkotāju un dzejnieci Indru Brūveri – Darulieni.

Sarunu cikls “Abās pusēs” Gulbenes novada bibliotēkā aicinās viesoties dažādus latviešu literātus, kuriem ir kas kopīgs - darbi top gan pieaugušo, gan bērnu auditorijai. Kā pirmā šajā ciklā viesosies dzejniece un tulkotāja Indra Brūvere - Daruliene. Indra raksta dzeju un tulko mūsdienu lietuviešu autorus - dzeju, prozu un dramaturģiju un, protams, darbus bērniem (piemēram, Ķēstutis Kasparavičs “Par šo un to”). Lasītāju ievērību izpelnījies pērn izdotais, apjomīgais krājums “Brūveri brūvē”, kur dzejoļu autori ir trīs – jau aizsaulē aizgājušais izcilais vārda meistars Pēters Brūveris un viņa meitas – dvīņumāsas Zane Brūvere - Kvēpa un Indra Brūvere – Daruliene.

Šajā tikšanās reizē Indra piedāvās iepazīt lietuviešu dzeju un pastāstīs par atdzejas procesu. Tikšanās bērnu literatūras cienītājiem plkst.12.00 Gulbenes novada bērnu bibliotēkā, pieaugušo literatūras interesentiem plkst.16.00 pieaugušo apkalpošanas nodaļā.

Pasākumu ciklu atbalsta VKKF.