Svinot „Skroderdienu Silmačos” jubileju, izrāde atgriezīsies Druvienas estrādē

Jubilejas gadā „SKRODERDIENAS SILMAČOS” spēlēs leģendārajā DRUVIENĀ, uz skatuves apvienojoties izcilam aktieru ansamblim no lielākajiem Latvijas teātriem!
Biļetes jau pieejamas – “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Svinot „Skroderdienu Silmačos” 115. jubilejas gadu, izrāde atgriezīsies Druvienas estrādē – uz skatuves, kur tai izdevies pulcēt 11 000 skatītāju, piedzīvots tik daudz grandiozu vasaras saulgriežu un galvenais atgādināt par to, cik patīkami ir būt kopā. Skroderdienu tradīcija ir kļuvusi par latviešu tautas fenomenu, kopā ar to arī leģendārie Druvienas„Silmači”! 

Lai mūsu tautas tradīcija kopā ar slavenajiem Druvienas "Silmačiem" nepārtaptu par nostāstu - cik diži reiz latvieši sagaidīja Līgo, esam raduši iespēju atgriezties šajā fenomenālajā vietā, un iespēju piedzīvot Skroderdienas dot gan tiem, kam atmiņas par Druvienu ir spilgtas, gan arī jaunajām paaudzēm, kam gadījies tikai dzirdēt par leģendārajiem svētkiem.
Šogad estrādei ir īpaši svētki, Skroderdienu amizanto sižetu uz šīs skatuves iedzīvinās aktieri no četriem lielākajiem Latvijas teātriem: Valmieras, Dailes, Nacionālā un Liepājas teātra. Kopā ar viņiem lomās iejutīsies arī populāri mūziķi.
Šādu aktieru ansambli Druvienas skatuve uzņems pirmo reizi! Par tradīcijas ievērošanu, lugas iestudējumu un Ābrama lomas izspēli, rūpēsies vecmeistars Zigurds Neimanis, kurš šai skatuvei jau sen vairs nav ciemiņš, bet tuvs draugs.

Silmaču saime:
Antonija - Elīna Vāne
Aleksis - Edgars Pujāts 
Dūdars - Ģirts Ķesteris
Elīna - Ieva Puķe 
Pindacīša - Regīna Devīte 
Pindaks - Gints Grāvelis
Joske - Imants Strads
Zāra - Dārta Daneviča 
Ābrams - Zigurds Neimanis 
Tomuļmāte - Inese RamuteBebene - Inta Tirole
Rūdis - Kārlis Neimanis 
Ieviņa - Ieva Sutugova 
Kārlēns - Nikolajs Puzikovs

Izrādi ar latviešu tautu dejām bagātinās tautu deju kolektīvs „AUDA”. 
Par Līgo svētku gaisotni palīdzēs rūpēties arī vietējie amatierkolektīvi, kas priecēs gan ar dejām, gan dziesmām. 

Pirms un pēc izrādes kopā ar visu ģimeni varēs nodoties Līgo tradīciju izkopšanai, enerģētiski attīrīties pie Jāņuguns, kā arī dziesmu un deju ielenkumā sagaidīt rītu. 
Biļetes uz izrādi var iegādāties “Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā, kā arī pirms izrādes pasākuma norises vietā.
Vairāk informācijas par pasākumu sekos.

Sekot aktuālajai informācijai iespējams arī sociālajā portālā Facebook - https://www.facebook.com/theiamVOLUME/