POP-UP aktivitātes jauniešiem Vecgulbenes muižas parkā

Interaktīvajā loterijā "Pastkarte no Eiropas" būs iespēja atbildēt uz jautājumiem par ES un piedalīties garšīgu un praktiski noderīgu balvu izlozē!

Valstu kontūru atpazīšanas spēlē "Vai Tu pazīsti Eiropu" būs iespēja piedalīties ikvienam, kurš vēlēsies pārbaudīt savas zināšanas. Arī šeit spēlētājiem būs iespēja gūt gardas balviņas.

Vai atceries Gulbenes novada bibliotēkas organizēto spēli "Grāmatas runā ar Tevi?". Ar prieku piedāvāsim izbraukuma variantu - QR kodu spēli "Orientēšanās Eiropas labirintos". Lai piedalītos spēlē, piesakies viens vai ar komandu (2-3 cilvēki), kā arī lejuplādē savā viedtālrunī QR kodu skeneri, ja Tev tāda nav. Izmantojot Tev piešķirto darba lapu un QR kodus, atbildi uz jautājumiem par ES valstīm. Ja būsi pirmais, piektais, piecpadsmitais, divdesmit piektais utt spēlētājs, pareizi atbildot, iegūsi balvu! Piedalīties aicināti vecāko klašu skolēni.