Piesakies mācībām!

Gulbenes novada bibliotēkas Reģionālais mācību centrs aicina pilsētas iedzīvotājus – gan iesācējus, gan cilvēkus ar priekšzināšanām - apgūt datorprasmes un e-pakalpojumu lietošanu.

No 13. līdz 16. janvārim notiks nodarbības “1.solis darbā ar datoru un internetu”, kuru laikā tiks apgūta datora lietošana no pamatiem – kā ieslēgt datoru, kā strādāt ar peli un klaviatūru, kā arī interneta lietošanas apguve.

No 20. līdz 23. janvārim notiks nodarbības “2. solis darbā ar datoru un internetu”, kuru laikā tiks papildinātas zināšanas darbā ar logiem un mapēm, sociālajiem tīkliem, attēlu ielādi un vienkāršoto attēlu apstrādi.

Abas šīs nodarbības notiks no plkst. 10.00 – 12.00, Gulbenes novada bibliotēkas mācību zālē, 2.stāvā.

28. janvārī, plkst. 17.30 notiks nodarbības” E-pakalpojumu un e-komercijas iespējas”, kuru laikā tiks apgūts valsts pārvaldes pakalpojumu portāls latvija.lv, e-veselības sistēmas lietošana, dažādu biļešu iegāde, internetveikalu meklēšana un lietošana, kā arī drošība internetā. Būs iespēja rast atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem!

Pieteikšanās uz nodarbībām: tel.22023043 vai e-pasts: ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv

Rūta Bokta,
Gulbenes novada bibliotēka