Aktivitātes oktobrī

Pasākumi

19. oktobris plkst. 12.00 “Zaļās izvēles” sarunu cikla trešā pietura “Tīrāka vide”

Kā iepakot lietas videi draudzīgi, kā iepirkties veselīgi un atbildīgi? Iepirkumu maisiņu šūšana. Ar pieredzi un padomiem dalīsies Laura Treimane, Zero Waste Latvija. Aicinātas ģimenes ar bērniem, kā arī ikviens interesents.

24. oktobris plkst. 17.00 “Stāstu talkas” noslēguma pasākums Projekta noslēgums – stāstnieku vakars. Piedalās stāstu vācēji un stāstnieki. Ar priekšlasījumu uzstāsies Latvijas stāstnieku asociācijas valdes locekle Māra Mellēna.

Mācības

No 7. oktobra katru pirmdienu plkst. 17.15 Vācu valodas nodarbības Nodarbības vadīs vācu brīvprātīgais Sven. Dalībniekiem nepieciešamas valodas priekšzināšanas.
No 7. oktobra katru pirmdienu plkst. 18.15 Angļu valodas nodarbības Nodarbības vadīs austriešu brīvprātīgajie Lea un David. Dalībniekiem nepieciešamas valodas priekšzināšanas.
14. – 17. oktobris plkst. 10.00 “1. solis darbā ar datoru un internetu” Bez priekšzināšanām.
28. – 31. oktobris plkst. 10.00 “2. solis darbā ar datoru un internetu” Ar priekšzināšanām.
21. un 22. oktobrī plkst. 17.00 “Novadpētniecība” Iedzīvotājiem, kuri vēlas pētīt savus radurakstus, kā arī sākt veidot savu dzimtas koku.

Uz nodarbībām nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot e-pastu ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv, vai zvanot 22023043

Izstādes

14. oktobris – 11. novembris

Fotoizstāde “Myxomycota u.c.”

Hertas Pugačas fotogrāfiju izstāde.

Maza daļiņa no tā, ko Hertai  triju gadu laikā sanācis sasēņot, jo viņas groziņš ir fotoaparāts. Izstādē vairāk redzamas tādas sēnes, kuru spocīgais skats jauc pēdas - vai tā vispār ir sēne.. Daļa bildēs redzamo radību ir sēņu radinieces glotsēnes.

Izstāde tapusi ar LLKC Gulbenes nodaļas atbalstu.

Aktivitātes bērniem

Oktobrī Tenteris pa bibliotēku QR kodu spēle 6.-7.klasei. Aktivā veidā, izmantojot iepriekš sagatavotas darba lapas ar QR kodiem, kurus nolasot, skolēni mācās orientēties grāmatu un citu materiālu krājumā.
5.oktobris Hama pērlīšu darbnīca Veidosim Hama pērlīšu piekariņus.
12.oktobris Dabas materiālu darbnīca No dažādiem dabas materiāliem - lapām, zariņiem, zīlēm, kastaņiem, akmentiņiem, veidosim glezniņas.
19.oktobris Krāsu spēles Strādāsim ar guaša krāsām dažādās tehnikās.
26.oktobris Mīļumspilventiņš No filca un dažādiem auduma gabaliņiem šūsim mīļumspilvetiņu.