Pasākumi APRĪLĪ

Datums, laiks Pasākuma nosaukums Īss apraksts
  Pasākumi pieaugušajiem
8. aprīlis, 13.30 “Loģikas kļūdu darbnīca un debašu kustības uzsākšana Gulbenes novadā" Interaktīvs seminārs vidusskolēniem, skolotājiem un citiem interesentiem.
9. aprīlis, 17.30 Japānas stāsts Latvijas alpīnistu un ceļotāju asociācijas veidotā dokumentālā filma par Japānu.
No 13. aprīļa Anitas Rupeikas izstāde "Īsti cilvēki - grāmatas ilustrācijas". Izstādē būs redzami lielformāta darbi, kas tapuši kā Ievas Melgalves  literārās pasaka “Īsti cilvēki” ilustrācijas.
16. aprīlis Pilsētnieka putni

Rvīna Vardes lekcija.

Rvīns Varde ir rakstnieks un putnu fotogrāfs, strādā žurnālā “Rīgas Laiks”.
18. aprīlis, 17.00 Sarunu cikls “Abās pusēs" Viesos tulkotāja un dzejniece Indra Brūvere.
23. - 26. aprīlis 2. solis darbā ar datoru un internetu

Datorapmācības
iedzīvotājiem ar piekšzināšanām datora un interneta lietošanā.

25. aprīlis, 17.30

“Zaļās izvēles" sarunu cikla pirmā pietura “Augi" Viesosies Sandra Stabinga, ekobiznesa aizsācēja Latvijā, dārzkope, permakultūras, zero waste kustību atbalstītāja, strādā Ikšķiles Brīvās skolas dārzā. Pasākuma ietvaros darbosies sēklu un stādu maiņas punkts.
26. aprīlis

Bibliotēkas draugu vakars lieliem un maziem

Tikšanās ar mākslinieci Anitu Rupeiku. Sapņu masku gatavošanas nodarbība lieliem un maziem  “Par ko tu pārvērties, kad guli”
27. aprīlis Pavasara ekspedīcijas Ekspedīcija Druvienā ar Pēteri Blūmu. Dosimies pētīt un izzināt Druvienu.
  Pasākumi bērniem
6. aprīlis “Zaķu sestdiena" No dažādiem materiāliem veidosim zaķus,
lasīsim grāmatiņas par zaķiem.
12. aprīlis Skaļās lasīšanas sacensības Gulbenes novada fināls Tajā piedalīsies labākie 5.-6.kl. skolēni no novada skolām, lai noskaidrotu labāko skaļo lasītāju, kurš pārstāves novadu 18.05. Vislatvijas Skaļās lasīšanas sacensībā Rīgā, LNB.
13. aprīlis Runča Misiņa mazo gudrinieku skoliņa

Trešā nodarbība. Tajā tiek aicināti piedalīties bērni no 3-4 gadiem kopā ar vecākiem.

18. aprīlis Sarunu cikls “Abās pusēs" Skolēni aicināti tikties ar bērnu dzejoļu autori un tulkotāju no lietuviešu valodas Indru Brūveri.
23. - 26. aprīlis Bibliotēku nedēļa Tiks godināti labākie 2018.g. lasītāji un lasošākās ģimenes.
27. aprīlis "Pūču darbnīca" No dažādiem materiāliem veidosim gudrības
simbolu - pūci, lasīsim grāmatiņas par pūcēm.