Lotes Vilmas Vītiņas zīmējumu izstāde

No 21.augusta līdz 16. septembrim Gulbenes novada bibliotēkā skatāma Lotes Vilmas Vītiņas zīmējumu izstāde.

Lote Vilma Vītiņa (1993) mācījusies Jāņa Rozentāla Rīgas mākslas skolā, 2017. gadā pabeigusi bakalaura studijas Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļā, aizraujas ar ilustrāciju, piedalījusies grupu izstādēs, kā arī veidojusi personālizstādes, raksta dzeju, 2019. gada augustā izdevniecībā “Aminori” iznākusi Vītiņas pirmā grāmata “Dzejnieks un smarža”. Izdoti vairāki komiksi komiksu žurnālu sērijā “Kuš”, veidojusi noformējumu 87. BIKIBUKAM.

Arī šo izstādi veido zīmējumi no trīs publikācijām: viena zīna, “Minikuš” komiksa, un komiksa, kas publicēts somu žurnālā KUTIKUTI.

Lotes radošajām gaitām var sekot: www.lotevilma.com un instagram profilā @lotevilma.

13.septembrī 11.00 radošā meistarklasē tikties ar Loti Vilmu Vītiņu būs iespēja Gulbenes novada bibliotēkas jaunākajiem apmeklētajiem, savukārt plkst. 16.00 Lote Vilma Vītiņa piedalīsies “Ceļojumā ar dzejniekiem”.