Izzinoša ekspedīcija Druvienas pagastā

Aicinām piedalīties Gulbenes novada bibliotēkas organizētajā ekspedīcijā 27.aprīlī Druvienas pagastā. Īpaši gaidīsim ģimenes ar bērniem un jauniešus.

Izbraukšana plkst.10.00 no Gulbenes novada bibliotēkas. Līdz Druvienai un atpakaļ tiks nodrošināts transports.

Pēc Ķieģeļu cepļa apskates cauri Pērļa silam dosimies pētīt Pērļa dzirnavas, Pērles pienotavu (Balto māju), Pērles zaļumballes placi un mājas “Dangas”, kājām mērojot ap 8 km. Pērļa silā paredzēts atpūtas brīdis. Ekspedīcijas noslēgumā kājas pūtināsim un ar zupu cienāsimies Druvienas vecajā skolā – muzejā, apspriežot redzēto un uzklausot arhitekta Pētera Blūma viedokli. Atgriešanās Gulbenē ap plkst.18.00.

Līdzi jāņem laika apstākļiem atbilstošs apģērbs un apavi, kā arī ēdiens un dzēriens atpūtas brīdim.

Pieteikšanās dalībai ekspedīcijā līdz 24.aprīlim, rakstot uz inese.kaleja@gulbenesbiblioteka.lv vai zvanot 64471460. Lūgums norādīt dalībnieka vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru. Vietu skaits ierobežots!

Projektu atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.