Gulbenes novada bibliotēka gaida stāstus

Kad dienas raucas arvien īsākas un, gribi vai ne, tumšie vakari nāk arvien tuvāk – klāt īstais laiks stāstīt un klausīties stāstos.

.. kù es atcerûs, tis ìr jàu nù bāȓna kùojas, kad gùoju gonûs. agri reîti bej. tiku es àr tuô˙pat savas kùojas sìldîse. ka gùs nùkāȓtujâs, to es okàl ìkuôpu ìkšâ ùn sasìldiju kùojas. kùojas sola, lài nasoḽst. gàidiju jàu otkàl, kod nùoks vacàmùote àr brùkastîm, jàu skatijûs. nabej jàu màn vìgla, bet tuôda patèikama tèi bìernîba.

Stāstījusi Biruta Babule, pierakstījusi Sarmīte Balode

Vai Tu jau uzklausīji sava vectēva stāstu? Vai varbūt uzzināji par mammas bērnības nedarbiem? Ja ne – vēl vari pagūt!

Gulbenes novada bibliotēka gaida stāstus: sūti tos audio vai video formātā uz e-pastu stastutalka@gulbenesbiblioteka.lv vai atnes USB zibatmiņā uz Gulbenes novada bibliotēkas Novadpētniecības un humanitāro zinātņu lasītavu 3.stāvā vai jebkuru Gulbenes novada pagasta bibliotēku, vai ievieto stāstus kādā no datu glabāšanas un apmaiņas vietnēm, piemēram, failiem.lv un nosūti saiti uz e-pastu stastutalka@gulbenesbiblioteka.lv

Interesantāko stāstu stāstnieki un stāstu vācēji tiks aicināti tikties projekta “Stāstu talka” Noslēguma pasākumā oktobrī.