Bibliotēka aicina iesniegt darbus izstādei “Redzēti neredzētā Gulbene”.

Izstāde būs veltīta Gulbenes pilsētas 90 dzimšanas dienai, ko svinēsim šī gada 25.februārī. Izstādē vēlamies apkopot gulbeniešu redzējumu par savu pilsētu. Tādēļ gaidīsim fotogrāfijas (arī vēsturiskās), zīmējumus, gleznas, kolāžas, tekstilmākslu – žanrisku ierobežojumu nav. Saturiski šiem darbiem jānes vēstījums par Gulbeni, to kāda tā bija, kāda tā ir vai kāda tā varētu būt.

Darbi būs skatāmi Gulbenes novada bibliotēkā no 19.februāra līdz 19.martam, izstādes laikā ikvienam apmeklētajam būs iespēja nobalsot par viņaprāt labāko darbu. Izstādei noslēdzoties, visvairāk balsis guvušais darba autors balvā saņems izdevniecības “Neputns” sarūpēto grāmatu “Jānis Krēsliņš – latviešu tradicionālo kultūras vērtību izzinātājs”. Grāmatā ir apkopti 19. gadsimta beigās savāktie etnogrāfiskie, vēsturiskie un mākslas materiāli, kopskaitā 376 priekšmeti (297 fotogrāfijas un 79 zīmējumi, akvareļi un eļļas gleznojumi).

Izstādīšanai sagatavotus darbus aicinām iesniegt bibliotēkā, Novadpētniecības lasītavā (3.stāvs) līdz 14.februārim.

Vairāk informācijas:
sanita.jurkane@gulbenesbiblioteka.lv