Februāris bērnu bibliotēkā

Literārās stundas veltītas pasaku un zīmuļu pavēlniecei M.Stārastei, kurai 2.februārī ir dzimšanas diena. Tās aicināti apmeklēt skolēni no 1.-4.kl.

Draugu spēle-konkurss skolēnu komandām (2 dalībnieki) “Atrodi Gulbenē”. Pieteikšanās līdz 9.02. Sākums 11.02. Spēle ilgs līdz 23.02. Spēlei būs divas kārtas – no 11.02.- 16.02.; 18.02.-23.02. Komandas tiks vērtētas divās vecuma grupās:

• līdz 5.klasei
  • no 6.klases

"Tenteris pa bibliotēku" – bibliotekārās stundas, kurās aktīvā veidā, izmantojot QR kodus, skolēni līdz 5.kl. iepazīst bibliotēkas grāmatu izvietojumu plauktos, iepazīstas ar jaunākajām izzinošajām grāmatām.

Radošās sestdienas bērnu bibliotēkas lasītavā:

• 2. februāris:  "Margaritai Stārastei -105", iepazīsimies ar rakstnieces darbiem; spēlēsim spēles, darbosimies radošajā darbnīcā;
  • 9. februāris: "Gaidot sirsniņdienu", kopīgi grāmatiņ "Kur ņemt vienu apkampienu" un "Pūcītes stāstus", veidosim Valentīndienas rotājumus;
  • 23. februāris: Atmiņu klades un atmiņu dienasgrāmatas veidošana.

Runča Misiņa mazo gudrinieku skoliņa – 2.nodarbība 16.februārī. Tajā piedalās trīs līdz četrus gadus veci bērni kopā ar saviem vecākiem.

Droša interneta diena 7. februārī – pēcpusdienā skolēni bērnu bibliotēkas lasītavā tiks aicināti spēlēt “Vaifija spēli”, kurā ir jautājumi par drošību internetā.