Ceļojums ar dzejniekiem 2019

13. septembrī plkst. 16.00 visi dzejas un ceļotmīļi aicināti tikties pie Gulbenes novada bibliotēkas, lai jau otro reizi kopā ar dzejniekiem dotos poētiskā pastaigā pa Gulbeni.

Ceļojumā piedalīsies dzejnieki: Tīna Žmuida, Ilmārs Šlāpins, Lauris Veips, Sergejs Timofejevs, Inga Pizāne, Andris Akmentiņš, Lote Vilma Vītiņa un grupa Nielslens Lielsliens, noslēgumā darbosies brīvais mikrofons, kur ikvienam būs iespēja nolasīt savas dzejas.
Pasākuma aptuvenais ilgums 2,5 stundas.

Ideja par šādu Dzejas dienu pasākumu pirms 16 gadiem radusies dzejniecei Ērikai Bērziņai.

“Projekta Ceļojums ar dzejniekiem ideja ir gaužām vienkārša – dzejnieki, nocelti no sava stikla kalna, kopā ar dzejas mīļotājiem dodas pastaigā [..] un konkrētos punktos, kas atzīmēti kartē, lasa dzeju. Tas ir kopīgs dzejisks piedzīvojums.”

par ceļojumu saka E.Bērziņa. Ceļojums ar dzejniekiem šogad notiks arī Rīgā, 14.septembrī 12.00, kur būs iespēja iepazīt Ziepniekkalnu. Savukārt pērn Ceļojums pirmo reizi notika arī Gulbenē.

Dalība bez maksas.

Pasākumu rīko Gulbenes novada bibliotēka,
atbalsta VKKF, lokāls “Siltumnīca”.

Pasākuma laikā tiks fotografēts.