BIBLIOTĒKAS STĀSTU KONKURSS

BIBLIOTĒKAS STĀSTU KONKURSA NOLIKUMS

1. Konkursa ideja:

Ikvienā profesijā ir notikumi, personības, stāsti un gadījumi, kas rodas dažādu pārpratumu rezultātā, un veido tās vēsturi. Aicinām rakstīt daudzveidīgus stāstus par kādu notikumu, atgadījumu, atklājumu, pieredzi bibliotēkā.

1. Konkursa dalībnieki – ikviens Gulbenes novada iedzīvotājs.
  2. Konkursa laiks – līdz 31.martam.
  3. Konkursa darbu noformēšana un iesniegšana:
  • stāstus var iesniegt elektroniski vai rokrakstā;
  • stāstu apjoms – līdz vienai A4 formāta lapai;
  • konkursa dalībnieki drīkst iesniegt vienu vai vairākus darbus;
  • autoram norādīt ziņas par sevi: vārds, uzvārds, vecums, kontaktinformācija (telefons, e-pasts);
  • stāstus iesniegt personīgi Gulbenes novada bibliotēkas 2.stāvā vai nosūtīt e-pastā: iveta.krumina@gulbenesbiblioteka.lv. Darbu var nosūtīt arī pa pastu O.Kalpaka iela 60A, Gulbene, LV-4401.
  1. Konkursa norise, darbu vērtēšana un apbalvošana:
  • iesniedzot darbus konkursam, autors apliecina, ka piekrīt savu darbu publicēšanai;
  • darbus vērtēs Gulbenes novada bibliotēkas darbinieki;
  • labākie darbi tiks publicēti Gulbenes Novada Ziņās, Gulbenes novada bibliotēkas mājas lapā www.gulbenesbiblioteka.lv;
  • konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Gulbenes novada bibliotēkas jubilejas pasākumā 2017.gada 28.aprīlī.

Sīkākā informācija par konkursu Gulbenes novada bibliotēkas 2.stāvā, pa e-pastu iveta.krumina@gulbenesbiblioteka.lv, tel. 64473219 vai 26180697.