ES LASU VISUR!

FOTO KONKURSA "ES LASU VISUR!" NOLIKUMS

1. Konkursa ideja

Informācija mūs pavada ik uz soļa, to cenšamies uztvert ik brīdi un neko nepalaist garām, arī skolā, darbavietā, autobusā, mašīnā. Aicinām palūkoties sev apkārt un nofotografēt ikviena lasītāja (u) saikni ar lasāmvielu dažādos formātos – grāmatā, laikrakstā, žurnālā, plakātā, datorā, planšetē, mobilajā telefonā u.c.  Konkursa moto  - “Lasīt visur ir stilīgi!”.

1. Konkursa dalībnieki

Savu prasmi pamanīt, piefiksēt un atspoguļot aicināti visu vecumu autori.

1. Konkursa laiks

Darbus iesniegt līdz 31.martam.

1. Konkursa darbu noformēšana un iesniegšana
  • foto uzņēmumus iesniegt elektroniski vai drukātus A4 vai A3 formātos;
  • iesniegt drīkst vienu līdz trīs melnbaltas un/vai krāsainas fotogrāfijas;
  • autoram norādīt ziņas par sevi: vārds, uzvārds, vecums, kontaktinformācija (telefons, e-pasts);
  • iesniedzot foto uzņēmumus konkursam, autors apliecina, ka piekrīt to publicēšanai;
  • foto uzņēmumus iesniegt personīgi Gulbenes novada bibliotēkas Informācijas centrā vai nosūtīt e-pastā: indra.logina@gulbenesbiblioteka.lv. Darbus var nosūtīt arī facebook.com - Gulbenes novada bibliotēka.
  1. Konkursa norise, darbu vērtēšana un apbalvošana
  • darbus vērtēs Gulbenes novada bibliotēkas darbinieki. Tiks vērtēts radošums, novitāte un izpildījums;
  • labākie foto tiks publicēti Gulbenes novada bibliotēkas sociālajos tīklos;
  • konkursa uzvarētāji tiks apbalvoti Gulbenes novada bibliotēkas jubilejas pasākumā 2017.gada 28.aprīlī.

Sīkāka informācija par konkursu - Gulbenes novada bibliotēkas Informācijas centrā, e-pasts indra.logina@gulbenesbiblioteka.lv, tel.64471335