Bibliotēkas - dialogs ceļā uz pārmaiņām!

Bibliotēkas – dialogs ceļā uz pārmaiņām!

Bibliotēku nedēļa norisinās laikā no 22. līdz 28. aprīlim. Tas parasti ir laiks, kad bibliotēkas ar dažāda veida norisēm un citām aktivitātēm pastiprināti pievērš uzmanību sev, savam darbam un bibliotēku nozīmei sabiedrībā.

➡️Šajā nedēļā Druvienas pagasta bibliotēkā, Lizuma pagasta bibliotēkā un Stāmerienas pagasta Kalnienas bibliotēkā tiks veikta iedzīvotāju interešu un vajadzību izpēte, iegūto rezultātu apkopošana.

➡️No 22. aprīļa Galgauskas pagasta bibliotēkā novadpētniecības materiālu izstāde "Mūsu bibliotēka - gadu ritumā".

➡️No 23. līdz 30. aprīlim Jaungulbenes pagasta bibliotēkā vietējo foto amatieru darbi "Mana pagasta ainavas".

➡️No 23. līdz 26. aprīlim Tirzas pagasta bibliotēkā bibliogrāfa Jāņa Misiņa novadpētniecības materiālu ekspozīcija "Svēts mantojums".

➡️No 23. līdz 26. aprīlim Druvienas pagasta bibliotēkā "2. solis darbā ar datoru un internetu".

➡️24. aprīlī plkst. 13.00 Līgo pagasta bibliotēkā grāmatu apskats ar līdzpaņemtajām grāmatām "Grāmata, kas iedvesmo mani".

➡️25. aprīlī plkst. 13.00 Beļavas pagasta bibliotēkā kopā ar apmeklētājiem ieskatīsimies novadpētniecības materiālos, kā mainījusies bibliotēka un tās pakalpojumi.

➡️25. aprīlī plkst. 17.30 Gulbenes novada bibliotēkā "Zaļās izvēles" sarunu cikla pirmā pietura - Augi.

➡️25. aprīlī plkst. 17.00 Litenes pagasta bibliotēkā robotikas nodarbība.

➡️25. aprīlī plkst. 18.00 Daukstu pagasta bibliotēka Pieaugušo neformālās izglītības programma “Tekstilmozaīka” 4. nodarbība: “Iepirkuma maisiņš”.

➡️26. aprīlī plkst. 17.00 Stāmerienas pagasta bibliotēkā Grafoloģes Anitas Milleres lekcija par rokrakstu analīzi, par to, ko var atklāt par personību pētot viņa rokrakstu.

➡️26. aprīlī plkst. 15.00 Lejasciema pagasta bibliotēkā tikšanās ar grāmatu autori Ievu Bērziņu.

➡️26. aprīlī plkst. 15.00 Gulbenes novada bibliotēkā "Īsti cilvēki sapņo".

➡️26. aprīlī plkst. 12.15 Stāķu pamatskolā “Bērnu – jauniešu žūrijas - 2018” noslēguma pasākums.

➡️27. aprīlī Izzinoša ekspedīcija Druvienas pagastā.