Aicinām lasīt preses izdevumus Gulbenes novada bibliotēkā!

Šogad saviem esošiem un topošiem lasītājiem piedāvājam šādus periodiskos izdevumus:

Laikrakstus:
Brīvā Latvija; Diena; Dienas Bizness; Dzirkstele; Gulbenes Novada Ziņas; Ielūkojies; Ievas Padomu Avīze; Izglītība un Kultūra; Konteksts; Kultūras Diena; Kultūrzīmes; Latvijas Avīze; Latvijas Pensionārs; Meža Avīze; Neatkarīgā Rīta Avīze; МК Латвия. No jauna esam abonējuši Balvu novada laikrakstu “Vaduguns”.

Žurnālus:
Annas Psiholoģija; Astes; Bilance; Burda; Citādā Pasaule; Copes Lietas; Dari Pats; Dārza Pasaule; Deko; 9Vīri; Ieva; Ievas Dārzs; Ievas Māja; Ievas Stāsti; Ievas Veselība; Ievas Virtuve; Ilustrētā Pasaules Vēsture; Ilustrētā Zinātne; Ir; Ir Brīvdienas; Jurista Vārds; Kapitāls; Klubs; Ko ārsti Tev nestāsta;  Lauku Avīzes Tematiskā Avīze; Leģendas; Likums un Taisnība; Lilit; Mājas Viesis; Mans Mazais; Patiesā Dzīve; Pastaiga; Pie galda; Pirmsskolas Izglītība; Planētas Noslēpumi; Praktiskais Latvietis; Praktiskie Rokdarbi; Privātā Dzīve; Rīgas Laiks; Santa; Sestdiena; 100 labi padomi; Sports; Sporta Avīze; Taka; Una; Vecākiem; Verena; Veselība; 36,6 C; Zintnieks; Лилит. Šogad saviem lasītājiem piedāvājam arī veselīga dzīvesveida žurnālu “Ej”, žurnālus “Nezināmā vēsture” un “Pērle”.

Avīzes un žurnālu jaunākie numuri pieejami Informācijas centrā. Vecāki žurnāli 3.stāva lasītavā bez maksas tiek izsniegti arī uz mājām. Žurnālu lietošanas termiņš ir divas nedēļas.

Bērnu bibliotēkā šogad ir pieejami šādi izdevumi:
Pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem: Avenīte; Barbie; Disney Princeses; Donalds Daks; Ķepu patruļa; My Little Pony; Pūcīte; Spicīte; Vāģi; Vinnijs Pūks.

Vidējā skolas vecuma bērniem un jauniešiem :
Astes; Avene; Basteln mit Kindern; Ilustrētā Junioriem.