Aicinām lasīt preses izdevumus bibliotēkā!

Šogad saviem esošiem un topošiem lasītājiem piedāvājam šādus periodiskos izdevumus :

Laikrakstus:
Brīvā Latvija; Diena; Dienas Bizness; Dzirkstele; Gulbenes Novada Ziņas; Ielūkojies; Ievas Padomu Avīze; Izglītība un Kultūra; Konteksts; Kultūras Diena; Latvijas Avīze; Latvijas Pensionārs; Meža Avīze; Neatkarīgā Rīta Avīze; МК Латвия.

Žurnālus :
Annas Psiholoģija; Astes; Auto Bild Latvija; Bilance; Burda; Citādā Pasaule; Copes Lietas; Cosmopolitian; Dari Pats; Dārza Pasaule; Deko; 9Vīri; Geo; Ieva; Ievas Dārzs; Ievas Māja; Ievas Stāsti; Ievas Veselība; Ievas Virtuve; Ilustrētā Pasaules Vēsture; Ilustrētā Zinātne; Ir; Ir Brīvdienas; Jurista Vārds; Kapitāls; Klubs; Ko ārsti Tev nestāsta;  Lauku Avīzes Tematiskā Avīze; Leģendas; Likums un Taisnība; Lilit; Mājas Viesis; Mans Mazais; Patiesā Dzīve; Pastaiga; Pie galda; Pirmsskolas Izglītība; Planētas Noslēpumi; Praktiskais Latvietis; Praktiskie Rokdarbi; Privātā Dzīve; Rīgas Laiks; Santa; Sestdiena; 100 labi padomi; Sports; Sporta Avīze; Taka; Una; Vecākiem; Verena; Veselība; 36,6 C; Zintnieks; Лилит; Мой уютный дом.

Avīzes, žurnālu jaunākie numuri pieejami Informācijas centrā. Žurnālus 3.stāva lasītavā izsniedzam arī uz mājām. Žurnālu lietošanas termiņš ir viena nedēļa.

Bērnu bibliotēkā šogad ir pieejami šādi izdevumi :

Pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem: Avenīte; Barbie; Donalds Daks; My Little Pony; Pūcīte; Spider – Man; Spicīte; Vāģi; Vinnijs Pūks.

Vidējā skolas vecuma bērniem un jauniešiem : Avene; Basteln mit Kindern; Ilustrētā Junioriem; Mazajam Floristam.

Vienmēr laipni gaidīti mūsu bibliotēkā !

Indra Logina,
Gulbenes novada bibliotēkas informācijas centrs