Aicinām mācīties!

Jaunais mācību gads sparīgi iesācies ne vien skolās, bet arī bibliotēkā. Aicinām mācīties pieaugušos!

No 7. oktobra katru pirmdienu ikvienam iedzīvotājam ar priekšzināšanām angļu vai vācu valodā piedāvājam neformālas sarunvalodu nodarbības:

• 17.15 – 18.15 – vācu valodas nodarbības ar vācu brīvprātīgo Sven.
  • 18.15 – 19.15 – angļu valodas nodarbības ar austriešu brīvprātīgajiem Lea un David.

Tiem, kuri vēlas uzsākt vai turpināt darbu ar datoru un internetu, aicinām pieteikties mācībām:

• 14. – 17. oktobris no plkst. 10.00 līdz 12.00 “1. solis darbā ar datoru un internetu” (bez priekšzināšanām)
  • 28. – 31. oktobris no plkst. 10.00 līdz 12.00 “2. Solis darbā ar datoru un internetu” (ar priekšzināšanām)

Gan pirmajā, gan otrajā apguves solī tiks vērsta uzmanība uz to, kā pareizi sēdēt pie datora, kā lieki nenoslogot savu ķermeni, kā arī tiks vērsta uzmanība uz drošību internetā – kā pasargāt savus datus. Mācības “1. solis darbā ar datoru un internetu” visnoderīgākā būs tiem iedzīvotājiem, kuriem nav nekādu priekšzināšanu datora un interneta lietošanā. Savukārt mācības “2. solis darbā ar datora un interneta lietošanu” derēs tiem, kuriem jau ir savs e-pasts, kuri prot pārvaldīt peli un klaviatūru, bet kuriem pietrūkst zināšanu interneta, kā arī sociālo tīklu lietošanā.

Iedzīvotājiem, kuri vēlas pētīt savus radurakstus, kā arī sākt veidot savu dzimtas koku, 21. un 22. oktobrī plkst. 17.00 tiek piedāvātas mācības “Novadpētniecība”.

“Novadpētniecība”, “1. solis darbā ar datoru un internetu”, kā arī “2. solis darbā ar datoru un internetu” ir licencētas Gulbenes novada pašvaldības pieaugušo neformālās izglītības programmas, tādēļ pēc mācībām tiks izsniegta apliecība par attiecīgās programmas apguvi.

Visas nodarbības ir bez dalības maksas!

Piesakies mācībām:
ruta.bokta@gulbenesbiblioteka.lv