Konkurss jauniem un unikāliem Latvijas kultūras tūrisma objektiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra līdz š.g. 20.jūlijam aicina pieteikt jaunos un unikālos Latvijas kultūras tūrisma objektus Eiropas izcilāko tūrisma galamērķu EDEN (European Destinations of Excellence) rīkotajā starptautiskajā konkursā “Kultūras tūrisms 2017”.

Konkursa mērķis veicināt kultūras tūrisma piedāvājumu, kura pamatā ir materiālās kultūras vērtības - kultūrvēsturiskais mantojums vai mūsdienu kultūras bagātība, piemēram, vēstures vai arheoloģijas pieminekļi, rūpnieciskie objekti, muzeji, teātri, galerijas, mūsdienu arhitektūras būves, moderni pilsētu kvartāli u. c.

Konkursā ir aicināti piedalīties mazāk zināmi, taču strauju izaugsmi sākuši tūrisma galamērķi, kuri vēlas iet savu, varbūt netradicionālu attīstības ceļu. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa: http://www.liaa.gov.lv/lv/aktualitates/pazinojums-par-eiropas-izcilako-turisma-galamerku-jeb-eden-konkursu-kulturas-turisms

Pieteikuma anketa jāiesniedz līdz 2017. gada 20. jūlijam!