Komandu veidošanas treniņš jauniešiem

26.maijs Gulbenes novada ģimnāzijā bija diena, kad desmitie un vienpadsmitie varēja mazāk domāt par mācībām, bet gan pievērsties saviem mērķiem, prasmēm un mācīties vairāk sadarboties un uzticēties viens otram.  

Jaunieši darbojās, prātoja, eksperimentēja komandu veidošanas treniņā. Nodarbībā tika izmantotas dažādas metodes: prezentācijas, komandu uzdevumi, spēles.  Tās laikā jaunieši uzzināja, kādas kompetences, prasmes, zināšanas nepieciešamas, lai izmantotu tās iespējas, ko sniedz Eiropas Savienības dažādās programmas jauniešiem. Ar dažādu atraktīvu metožu palīdzību skolēni attīstīja savas komunikācijas un sociālās mijiedarbības spējas, uzlaboja prezentēšanas iemaņas, kā arī uzzināja, kādas galvenās kompetences viņiem jāattīsta, lai veiksmīgi veidotu savu karjeru un nākotni Eiropas Savienībā.

Izvērtējot pasākumu, jaunieši uzvēra, ka visvairāk nodarbībā patika tieši komandas darbs un praktiskie uzdevumi.

Pasākumu organizēja Eiropas Savienības informācijas punkts Gulbenes novada bibliotēkā pasākumu cikla “Svinam Eiropas dienu!” ietvaros. Paldies Rinaldam Rudzītim no organizācijas “Sense of Team” un LR Ārlietu ministrijai.