Runcis Misiņš aicina veidot galda spēli

Konkursa mērķis ir veidojot spēles ieinteresēt bērnus lasīt, nostiprinot mērķprogrammas laikā izlasīto grāmatu varoņus, autorus, notikumus, kā arī motivēt lasīt un iepazīt citas grāmatas; mudināt darboties grupās, kā arī mācīties izgatavot spēles no pirmsākumiem līdz finālam.

Konkurss sākumā notiek skolās. Tad labākās spēles tiek atgādātas uz Gulbenes novada bibliotēku, kur līdz Lielajiem Lasīšanas svētkiem tiks izvēlētas labākās spēles.

Pēdējais datums, kad Gulbenes novada bibliotēkā gaidām labākās spēles, ir 31.marts.

Spēles formāts ir galda spēle. Kāda tieši būs spēle – tā ir brīva izvēle. Vēlams, lai to varētu izspēlēt ne pārāk ilgā laikā.

Konkursā var piedalīties gan klašu grupas, gan skolēni individuāli. Katrā vecumā grupā iesūtītās spēles tiks vērtētas atsevišķi. Grupas būs četras – 1.-2.klase, 3.-4.klase, 5.-6.klase un 7.-9.klase.

Apbalvošana notiks Gulbenes novada Lasīšanas svētkos 27.maijā.

Sīkāk ar konkursa nolikumu var iepazīties Gulbenes novada mājas lapā – www.gulbenesbiblioteka.lv, kā arī zvanot 64473266 vai atnākot uz bibliotēku personīgi.

Solvita Lībere

Gulbenes novada bibliotēka