DVD un klausāmgrāmatas

IZZINOŠĀS FILMAS

Meklējot Nemo

Merlins ir klaunzivs, kurš plēsēju uzbrukumā zaudējis visu savu ģimeni. Vienīgais, kas viņam atlicis, ir dēls Nemo. Merlins nebeidz brīdināt dēlu par to, cik okeāns ir bīstams, taču mazais nebēdnis vēlas iepazīt pasauli…
Jau savā pirmajā skolas dienā viņš nav gana piesardzīgs - Nemo tiek noķerts un ieslodzīts akvārijā kāda zobārsta kabinetā. Viņa tētis kopā ar savu jauno, izklaidīgo draudzeni Doriju ir gatavs šķērsot visu okeānu, lai tikai atrastu savu dēlēnu, kamēr Nemo un viņa biedri plāno bēgšanu no akvārija.

Oceans Dzīvais okeāns

Filmas CEĻOJOŠĀS CILTIS veidotāji aicina jaunā aizraujošā ceļojumā okeānu dzīlēs, iepazīstinot ar jūru un okeānu iemītniekiem.Gandrīz trīs ceturtdaļas mūsu zemeslodes klāj ūdeņi, un DZĪVAIS OKEĀNS atklāj noslēpumaino dzīvību šajā zilajā plašumā. Filmas veidotāji parāda zemūdens radījumu krāšņo, bet arī skarbo eksistenci. Pateicoties jaunai zemūdens filmēšanas tehnoloģijai, okeāns atdzīvojas uz ekrāna iepriekš neredzētos kadros.

 

Bebrēna piedzīvojumi

Baltais cekuliņš ir mazs, bet ļoti drosmīgs bebru mazulis. Kopā ar mammu un mazo māsiņu viņš dzīvo pie lielas upes dambja. Reiz bebru miteklis tiek nopostīts, un stiprā straume aiznes Balto cekuliņu tālu prom no ģimenes. Lai atrastu savus mīļos, bebrēns dodas briesmu pilnā ceļojumā. Brīnišķīgā filma par savvaļas dabas dzīvi uzņemta rezervātā Lac Saint-Jean ezera krastā Kanādā. 

 

Surikati

Aizraujoša dokumentālā filma, ka stāsta par surikatiem, apbrīnojamiem tuksneša dzīvnieciņiem, kuri savstarpējās attiecības sargā līdzīgi kā mēs. Filmas centrālais varonis ir surikatu mazulis vārdā Kolo, un mēs sekojam viņa dzīves stāstam Āfrikas Kalahari tuksnesī. Filmas veidošanā izmantotas jaunākās tehnoloģijas, kas stāstu par SURIKATIEM pārvērš neaizmirstamā piedzīvojumā visai ģimenei.

 

Okeāna pasaule 3D

Pirmo reizi pateicoties unikālām filmēšanas tehnoloģijām skatītājiem būs īsts klātbūtnes piedzīvojums zemūdens pasaulē! OKEĀNA PASAULE 3D ir pirmā dabas filma, kas uzņemta 3D formātā, tā veidota septiņus gadus. 25 ekspedīciju laikā nofilmēts 200 stundu materiāls, filmēšana notikusi 15 jūrās un 3 okeānos.

Zilā planēta 1,2,3,4

Pirmajos divos diskos tiek parādīts ne tikai okeāna gigantiskais spēks un neiedomājamie plašumi, bet arī tā sarežģītā uzbūve, fizisko un bioloģisko faktoru ietekme uz zemūdens pasaules iemītniekiem.
Nākošajos diskos ir parādītas sezonālās, koraļļu, paisuma jūras, kā arī pastāstīts par piekrasti – vietu, kur sauszeme robežojas ar jūru, kur dzīvnieki atrodas nemitīgā kustībā: vieni dodas uz krastu, citi uz atklāto okeānu.

Laika mašīna

Iedomājieties, ka Jūs variet apstādināt laiku, pārcelties tālā nākotnē vai nokļūt dziļā pagātnē miljoniem gadu pirms mūsu ēras. Tagad tas ir kļuvis iespējams! Šī BBC dokumentālā filma ir veltīta visvarenākajām un tajā paša laikā nemanāmākajām mūsu dzīves ceļabiedram, kas ietekmē pasaulē it visu – Laikam.

Ceļojošās ciltis 2

Katru gadu dienvidpola ledus tuksnešos imperatorpingvīni dodas patiesi iespaidīgā ceļojumā uz tradicionālo ligzdošanas vietu, atstājot drošo un barības pilno okeānu. Instinktu vadīti, viņi nekļūdīgi gadu pēc gada atgriežas vietā, kur laiž pasaulē mazuļus.

Ziemeļu stāsts

Dokumentāla filma par mūsu planētas ziemeļiem – par arktiskajiem ledājiem. Par dzīvniekiem, kuri dzīvo šajos skarbajos apstākļos. Šī pasaule, kurā dzīvo leduslāci, valzirgi un citi ziemeļu dzīvnieki, pārdzīvo izmaiņas klimata pārmaiņu dēļ.

Neieņemamais cietoksnis

Pašā Āfrikas savannas sirdī, neaizsniedzamā 6-metrīgā cietoksnī smagi strādā vairāk nekā miljons termītu. Notiek nelaime – lietusgāze appludina termītu valstības tuneļus un telpas, izraisot paniku un haosu.

Kosmoss

Dokumentālais seriāls „Kosmoss” ir aizraujošs un krāšņs stāsts par Visuma lielākajiem noslēpumiem: par jaunu zvaigžņu rašanos un veselu zvaigžņu sistēmu bojāeju, par „ziliem gigantiem” un „sarkaniem punduriem”, par mūsu Saules sistēmas uzbūvi un veidošanās vēsturi.

Lielais iekarotājs Čingishans

Čingishans nenoliedzami ir bijis viens no visievērojamākajiem iekarotājiem cilvēces vēsturē. Teritorijas, ko viņš iekaroja, mērāmas tūkstošos kvadrātkilometru un sniedzas no Āzijas stepēm līdz pašai Eiropas sirdij.

Cilvēka ķermenis 1,2

Dokumentālas filmas par cilvēka smadzenēm, par to, kādas izmaiņas notiek ar cilvēka ķermeni gadiem ejot, kāds tad ir nāves noslēpums.

Hanibāls

Hanibāls Berka bija viens no dižākajiem senatnes karavadoņiem un valstsvīriem, nikns Romas ienaidnieks un pēdējais Kartāgas balsts. Viņam piemita spēja valdīt pār cilvēkiem, turot tos bezgalīgā paklausībā. Viņš arī mūsdienās ir uzskatāms par vienu no lielākajiem taktikas ģēnijiem – gan forsējot vareno Ronas upi, gan sniegoto Alpu šķērsošana uz kaujas ziloņiem un tam sekojošais iebrukums Itālijā.

Joga visiem

Pievienojieties jogas apgūšanai kopā ar Reinbo Marsu - visā pasaulē pazīstamo pasniedzēju, kas organizē vingrošanas nodarbības jūras krastā, šalkojošu viļņu melodijas pavadībā. Viņas unikālais vairāklīmeņu komplekss ir piemērots pat iesācējiem

Otrā pilsēta. Daugavpils

Dokumentāls stāts par pilsētu un tās cilvēkiem. Atklāj reģiona īpatnības, iedzīvotāju vīzijas, priekšstatus, ekonomisko aktivitāti utt.

Atklāts Latvijā

Dokumentālā filma par 12 Latvijas dabaszinātniekiem, kuri pēta Zemes magnētisko lauku, rada jaunus medikamentus Alcheimera u.c. slimību ārstēšanai, veic gēnu pētījumus, rada pretvīrusu preperātus u.c. lietas.

DVD FILMAS BĒRNIEM

Trusītis Pēterītis

Trusītis Pēterītis, kam prāts vienmēr nesas uz palaidnībām un piedzīvojumiem, ir karastāvoklī ar Makgregora kungu, kas zvērus necieš ne acu galā un nevēlas, ka viņa sakņu dārza labumus notiesā trusītis un viņa radi un draugi. Situāciju vēl vairāk sarežģī fakts, ka abi ir sāncenši cīņā par Makgregora kunga jaukās kaimiņienes, sirsnīgās dzīvnieku mīļotājas Bī jaunkundzes, uzmanību.

Kukaiņu slepenā dzīve

Kad kukainīšu ciematā ierodas labsirdīgais ceļojošais mākslinieks circenis Apolons, dzīve kukaiņu karaļvalstī sagriežas kājām gaisā! Apolons tiek nepatiesi apsūdzēts kukaiņu valdnieces nolaupīšanā, lai gan īstā sazvērniece ir karalienes māsīca, kas iekārojusi viņas troni. Apolonam neatliek nekas cits kā kopā ar jauniegūtajiem draugiem īstenot pārdrošu karalienes glābšanas plānu.

Tārtiņa Tatiņa piedzīvojumi

Tārtiņš vārdā Tatiņš iekuļas lielos piedzīvojumos, kad viņa ģimene kopā ar pārējiem gājputniem aizlido uz dienvidiem, atstājot viņu vienu. Visi ir prom, ko nu? Putnēns satiek rubeni vārdā Hairons un pierunā vientuļo, mūždien burkšķošo putnu doties kopā ar Paradīzes ieleju. Putnu vidū klīst runas, ka tā esot slepena vieta kalnos, kur putni bez bēdu varot pārlaist auksto ziemu – pie karstajiem avotiem. Ceļā viņus gaida bargās ziemas sagādātie pārbaudījumi. Mazā Tatiņa apņēmība nepadoties drīz iekaro vecā īgņas Hairona sirdi, un viņiem kopā pa spēkam būs pārvarēt ziemu un sagaidīt pavasari, kad Tatiņš atkal satiks savu ģimeni.

Alu cilvēks

Filmas “Alu cilvēks” darbība risinās sensenos laikos, kad pa zemes virsu staigāja aizvēsturiski radījumi un mamuti ar biezu vilnas kažoku. Stāsta centrā ir dzīvespriecīgais un drosmīgais zēns Dags un viņa uzticamais pavadonis – cūkas un suņa krustojumam līdzīgais mājdzīvnieks. Kad alu cilvēku ciltij uzbrūk bronzas laikmeta ļaudis ar nežēlīgo pavēlnieku Nūtu priekšgalā, Dags iedvesmo savus ciltsbrāļus stāties pretī ienaidniekiem, lai glābtu savas mājas.

Lino: piedzīvojums ar deviņām dzīvībām

Lino ir jauns puisis, kas strādā par izklaidētāju bērnu ballītēs. Savu dzīvi viņš uzskata par nožēlojamu, jo mitinās ūķī, meitenes ar viņu nedraudzējas, un bērni augām dienām ķircina un dara pāri, tāpēc ka viņš ir tērpies kaķa kostīmā. Izmisušais Lino dodas pie kāda ne visai prasmīga burvja, kas apsola mainīt viņa dzīvi pašos pamatos. Taču burvestība nenostrādā, kā cerēts, un Lino pārvēršas par milzīgu kaķi! Kā lai tagad atkal kļūst par cilvēku un, pats svarīgākais, – kā kļūt laimīgam?

Koko noslēpums

Migels dzīvo nelielā meksikāņu ciematā un sapņo kļūt par muzikantu. To viņš dara slepus, jo dēļ pagātnes notikumiem Migela ģimenē mūzika tur tiek uzskatīta par lāstu. Negaidīti Migels atklāj, ka starp viņu un viņa iemīļotāko dziedātāju Ernesto de la Krusu, kurš jau atrodas aizsaulē - eksistē savāda saikne. Savu sapņu īstenošanai, Migels nolemj doties piedzīvojumiem pilnā ceļojumā, lai satiktos ar savu elku.

Lielās Pēdas dēls

Ādams, savrups trīspadsmitgadnieks, uzsāk pārdrošus meklējumus, lai atrastu savu sen pazudušo tēvu.

Izrādās, ka viņa tēvs ir leģendārais Lielā Pēda, kurš slēpjas mežos, lai paglābtu sevi un savu ģimeni no korporācijas "HairCo.", kas grib veikt zinātniskos eksperimentus ar viņa īpašo DNS. Tēvs un dēls pavada laiku kopā, atgūstot nokavēto un atklājot, ka arī Ādamam piemīt īpašas spējas, kādas viņam ne sapņos nebija rādījušās. Diemžēl abi vēl nenojauš, ka "HairCo." jau min viņiem uz papēžiem.

My little Pony

Kad ļauni spēki apdraud Ponijvilu, sešas ponijmeitenes pirmo reizi mūžā pamet dzimto zemi un dodas neaizmirstamā ceļojumā tālu aiz tās robežām. Meklējot palīdzību, viņas nonāks gan otrpus maģiskajiem kalniem, gan zemūdens pasaulē un pat lidojošā pirātu kuģī. Ponijmeitenes piedzīvos galvu reibinošas dēkas, iegūs jaunus draugus, iemācīsies likt lietā draudzības maģiju un varēs izglābt savas mājas.

Bēbis Boss

Šis pieaugušajiem un bērniem visos laikos aktuālais stāsts tiek vēstīts no septiņgadīgā Tima skatu punkta - viņš jūtas vecāku uzmanības apdalīts no brīža, kad ģimenē ienāca jaunākais brālis. Taču jaundzimušais ir ne gluži parasts bērns - viņš ir dzimis līderis, ļoti prātīgs un it visā redz izaicinājumus savam biznesam. Kad Tims nejauši uzzina par sazvērestību ar mērķi iznīcināt mīlestību visā pasaulē, viņš saprot, ka būs vajadzīgs uzticams un gudrs sabiedrotais, lai stātos ceļā ļaundariem.

Cilvēka bērns

Jāņa Streiča leģendārais „Cilvēka bērns” (1991) ir dzidra un gaiša filma par maza Latgales zēna bērnību lauku sētā 20. gadsimta 30. gados. Bonifācijam Paulānam, ģimenē sauktam par Boņuku, ir savi puiku prieki un raizes, daudz tēvamāsu, kas mazajam vīrietim reizēm krīt uz nerviem, labākais draugs ganu suns Žiks un īsta mīlestība uz skaisto kaimiņu meitu Bigi. Kad Bigi sāk gatavoties kāzām, mazā Boņuka sirds gandrīz lūst…
Lomās: Andris Rudzinskis, Jānis Paukštello, Boļeslavs Ružs, Akvelīna Līvmane, Agnese Latkovska, Signe Dundure, Uva Segliņa, Indra Roga, Romualds Ancāns un citi.
Izdevuma papildu materiālos atrodama intervija ar režisoru no Rīgas Kino muzeja 2006. gada izstādes „Jāņa Streiča mistērijas” videomateriāliem, kā arī fragmenti no 2016. gada meistarklasēm, kur režisors stāsta par filmas tapšanas aizkulisēm. Filma uzņemta latgaliešu valodā, izdevums papildināts ar titriem latviešu, latgaliešu, krievu, angļu un franču valodās.

Avārijas brigāde: visas 29 sērijas

Iemīļotās AVĀRIJAS BRIGĀDES filmiņas tagad jaunā kvalitātē un visas kopā, vienā dubultizdevumā!
Katras 5-6 minūtes ilgā sērija veltīta kādam negadījumam, jo avārijas brigādes trīs vīru – Sīlinka, Poterika un Bembelāta – darba diena iesākas līdz ar pirmo izsaukumu uz notikuma vietu – šiem vīriem ir nācies gan glābt satrauktu namsaimnieku no parazitējošu šampinjonu briesmām, māmiņas aizmirstu mazuli lidostā un pilsētas kanālā, jaunlaulātos, kurus nobaidījuši spoku viesnīcas rēgi pašā kāzu naktī…

Bize un Neguļa

Bizei patīk ziemas brīvdienas, bet šogad pirms svētkiem pasaulē ierodas Brālītis. No laukiem ierodas Vecmāmiņa, vecāki vairs nevar veltīt tik daudz uzmanības Bizei un iet uz slidotavu. Bize un viņas iedomu draugs Neguļa izdomā, ka kaut kas lietas labā ir jādara. Brālītis ar Vecmāmiņu jāsūta lidojumā uz Mēnesi un jāatgūst vecāku uzmanība.
Stāsts atklāj bērna apmulsumu, ģimenē ienākot vēl kādam, kā arī precīzi ilustrē arī sadzīves ainas, piešķir lielu nozīmi detaļām, piemēram, piena paka virtuvē, zīmējumi pie sienas vai mēbeles. Tas viss veido ikdienišķu vidi, kas nav atrauta no realitātes.
Animācijas filma visai ģimenei «Bize un Neguļa» ir latviešu režisora Edmunda Jansona 2017. gadā uzņemtais darbs, kas saņēmis arī «Lielo Kristapu» kā labākā gada animācijas filma, kā arī par labāko animācijas filmas režiju un scenāriju. Stāsta ideja pieder scenārija autorei Lotei Eglītei. Mākslinieks Reinis Pētersons. Producente Sabīne Andersone.

Balerīna

Felīsija ir bārene, kurai ir tikai viena aizraušanās un kaislība- dejošana! Kopā ar savu draugu Viktoru, kurš vēlas kļūt par izgudrotāju, viņi izdomā traku plānu kā aizbēgt uz Parīzi- gaismas pilsētu, kuras Eifeļa tornis ir uzcelts tikai līdz pusei. Lielajā pilsētā Felīsijai būs jācīnās par savu sapni kā vēl nekad agrāk! Viņai nāksies pārspēt sevi pašu un iemācīties kaut ko jaunu, lai īstenotu savu neprātīgāko sapni- kļūt par spožāko balerīnu un zvaigzni Parīzes operā.

Smurfi: Zudušais ciemats

Jaunajā, pilnībā animētajā "Smurfu" sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!

Sniega karaliene 2

Pēc uzvaras pār Sniega karalieni, troļļi beidzot var izbaudīt savu brīvību. Trollis Orms, kuram bija nozīmīga loma uzvarā, ir kļuvis par īstu varoni. Taču tas viņam šķiet par maz. Katru reizi, pārstāstot uzvaras triumfu, Orms arvien vairāk pārspīlē savu nozīmi notikušajā. Jo vairāk viņš piepušķo savu stāstu, jo vairāk pats notic, ka viņš viens pats uzvarējis Sniega karalieni un drīz apprecēsies ar princesi, iemantojot viņas neskaitāmās bagātības... Taču cik tālu Ormu aizvedis viņa meli?

Smurfi: Zudušais ciemats

Jaunajā, pilnībā animētajā "Smurfu" sērijā mūsu varoņi atrod noslēpumainu karti un dodas briesmu pilnajā piedzīvojumā, lai meklētu zudušo ciematu. Ceļš smurfus vedīs cauri noslēpumainam mežam, kur dzīvo maģiskas būtnes, bet viņiem pa pēdām sekos ļaunais burvis Gargamelis. Smurfi pat nenojauš, ka izejot cauri visiem pārbaudījumiem, viņi atklās smurfu lielāko noslēpumu!

 

Ledus laikmets: Lielā sadursme

Sava episkajā pakaļdzīšanās misijā pēc nenotveramās zīles Skrets negaidīti tiek izmests Visumā, kur nejauši sarīko veselu sēriju ar kosmiska izmēra negadījumiem. Lai izglābtu Ledus laikmeta pasauli un arī sevi no gaidāmajām kataklizmām, Sids, Manijs, Djego un pārējie dzīvnieki ir spiesti pamest savas mājas un uzsākt humora un piedzīvojumiem pilnu ceļojumu jaunu un eksotisku zemju meklējumos.

Mīluļu slepenā dzīve

Kad kādas Manhetenas daudzdzīvokļu mājas divkājainie iedzīvotāji dodas savās gaitās, viņu mājas mīluļu diena var sākties. Viņi mēdz ciemoties viens pie otra, skatīties TV vai paklačoties par saviem saimniekiem un labākajiem paņēmieniem, kā tikt pie našķiem. Terjera Maksa ierastā ikdienas rutīna pajūk, kad viņa saimniece Keitija kādu vakaru atved mājās milzu suni vārdā Djūks. Latviešu valodā to ieskaņojuši - Ainārs Ančevskis, Aija Andrejeva, Ilze Ķuzule, Gints Andžāns, Andris Bērziņš, Lauris Dzelzītis, Mārtiņš Egliens, Jānis Jarāns, Juris Kalniņš, Jānis Kirmuška, Laila Kirmuška, Pēteris Liepiņš, Edgars Lipors, Dainis Porgants, Artis Robežnieks, Pēteris Šogolovs u.c.

Spoku mednieki

80. gadu kulta filma atgūst otro elpu pēc 30 gadiem! Reiz spoku mednieki izglāba Ņujorku no spoku uzbrukuma, taču, kad pilsētai atkal draud briesmas, pagātnes varoņi vairs nav spējīgi stāties aizsardzībā. Ir laiks viņu vietu ieņemt citiem brašuļiem... vai tomēr brašulēm? Spoku mednieku jaunais četrinieks ir gatavs upurēt sevi, aizsargājot dzimto megapoli no visādiem mošķiem!80. gadu kulta filma atgūst otro elpu pēc 30 gadiem! Reiz spoku mednieki izglāba Ņujorku no spoku uzbrukuma, taču, kad pilsētai atkal draud briesmas, pagātnes varoņi vairs nav spējīgi stāties aizsardzībā. Ir laiks viņu vietu ieņemt citiem brašuļiem... vai tomēr brašulēm? Spoku mednieku jaunais četrinieks ir gatavs upurēt sevi, aizsargājot dzimto megapoli no visādiem mošķiem!

Meklējot Doriju

Pagājis pusgads kopš filmā "Meklējot Nemo" atainotajiem notikumiem. Nemo draudzene Dorija, kurai ir regulāri atmiņas traucējumi, negaidīti atceras savu bērnību un to, ka kādreiz ir bijusi šķirta no vecākiem. Nolēmusi atrast savu ģimeni, Dorija dodas piedzīvojumiem bagātā ceļojumā uz Jūras floras un faunas institūtu, kura laikā iepazīst jaunus draugus - astoņkāji Henku, vali Beiliju un vaļhaizivi Cerību.

Vilks aitas ādā

Pelēcis pretendē uz nākamā vilku bara vadoņu lomu, kā arī uz visskaistākās meitenes sirdi. Neskatoties uz to, ka viņš ir bara mīlulis, tomēr raksturā bezcerīgs vējgrābslis. Lai kļūtu par nākamo barvedi un atgūtu savas mīļotās Bjankas sirdi, Pelēcis dodas uz mežu, kur viņš atklāj čigān-trušu apmetni. Zīlnieks trusis iedod viņam "Pārvēršanās mikstūru". Pelēcis iedzer to un dodas atpakaļ uz savu vilku midzeni, bet tieši pie ierašanās apmetnē atklāj, ka viņš ir pārtapis par... aunu!

Kā pieradināt pūķi 2

Aizraujošā otrā daļa episkajai "Kā pieradināt pūķi" triloģijai mūs aizved atpakaļ fantastiskajā Hika un Nezoba pasaulē piecus gadus pēc tam, kad abi bija veiksmīgi savā starpā samierinājuši pūķus un vikingus. Kamēr Astrīda, Snūģis un pārējā banda izaicina viens otru pūķu sacīkstēs (mīļākais sporta veids Berkas salā), abi nešķiramie draugi veic ilgus gaisa ceļojumus, lai izveidotu kartes visām līdz šim neatklātajām teritorijām. Kārtējā ceļojuma laikā viņi uziet savādu alu, kurā mīt simtiem, līdz šim vēl nezināmas sugas pūķu un noslēpumainais Pūķu Jātnieks. Hiks un Nezobis tiek ierauti kaujā, kuras mērķis ir glābt pasauli - viņiem jācīnās par to, kam viņi tic un tikai kopīgiem spēkiem abi draugi spēs izmainīt cilvēku un pūķu nākotni.

Kungfu Panda 3

Atradis savu sen pazudušo tēvu, Po dodas uz slepenu vietu, kuru dēvē par pandu paradīzi, lai satiktu savus jautros sugas brāļus. Taču drīz vien līdz viņiem nonāk ziņa par ļaundari Kaju, kurš ir sācis metodiski iznīcināt visus Ķīnā mītošos kung fu cīņas meistarus. Po ir jāizdara neiespējamais - īsā laikā jāapmāca savus neveiklos draugus visiem cīņas mākslas noslēpumiem, lai jaunizveidotā kung fu pandu komanda stātos pretī Kajam.

Alvins un burunduki: Diženais burbuļojums

Uzzinot, ka Deivs ir nolēmis doties uz Maiami, lai bildinātu savu draudzeni, burunduki visiem spēkiem cenšas viņam patraucēt, jo ir norūpējušies, ka gaidāmā pamāte izbojās esošo ģimenes idilli. Taču pēc tam, kad par huligānisku uzvedību lidmašīnā burunduki nonāk lidostas melnajā sarakstā, viņiem pašiem ir jāatrod iespēju nokļūt galapunktā, lai nepieļautu saderināšanos. Burunduki ir gatavi uz visu, lai saglābtu savu ģimeni - pat doties grandiozā burunduļojumā pāri visai Amerikai!

Zootopia

Laipni lūgti Zootropolē - pilsētā, kurā mīt visdažādākie dzīvnieki. Šeit viss notiek tieši tāpat, kā pie cilvēkiem - pilsētas sadalījumā ir gan elitāri rajoni, gan arī tādi, kuros labāk nebāzt degunu. Kad Zootropolē parādās jauna policiste - zaķene Džūdija, par tās kolēģi kļūst pļāpīgais un viltīgais lapsa Niks. Viņiem abiem nāksies atrisināt kādu sarežģītu lietu, no kuras būs atkarīgs visas Zootropoles iemītnieku liktenis.

Polārlācis Norms

Norms ir ar dzīvi apmierināts un pļāpīgs polārlācis. Vienīgās raizes viņam sagādā tūristi, kuri regulāri ierodas Arktikā. Taču, kad kāds ambiciozs nekustamo īpašumu attīstītājs ir iecerējis uzbūvēt luksusa mitekļus uz lāča zemes, Norma pacietības mērs ir pilns. Viņš, kā jau normālam polārlācim piedien, dodas uz Ņujorku, lai pats personīgi apturētu celtniecības plānus. Kopā ar trīs ņipriem lemingiem Norms iekaro lielpilsētu, uzsāk darbu nekustamo īpašumu korporācijā, pārdzīvo identitātes krīzi un galu galā izglābj savas mājas. Lomas latviešu valodā ieskaņojuši: Gints Grāvelis, Edgars Lipors, Katrīna Kalniņa, Zane Dombrovska, Dainis Grūbe, Juris Kalniņš un citi.

 

Robinsons Kruzo

Papagailis Otrdienis kopā ar citiem zvēriem bauda idillisku dzīvi uz mazas saliņas okeāna vidū. Kādudien spēcīga vētra pie salas krastiem sadragā kuģi, bet pludmalē izskalo savādu divkājainu radījumu - Robinsonu Krūzo. Lai gan iesākumā zvēriem un cilvēkam ir grūti saprasties, ar laiku viņi sadraudzējas. Šo harmoniju izjauc divi savvaļas kaķi, kuri vēlas kļūt par noteicējiem uz salas. Draugi uzsāk cīņu ar kaķiem un pamazām atklāj, ka īsta draudzība spēj uzveikt jebko, pat negantus kaķus.Papagailis Otrdienis kopā ar citiem zvēriem bauda idillisku dzīvi uz kādas mazas eksotiskas salas okeāna vidū. Tomēr Otrdieņa kvēlākais sapnis ir apceļot pasauli. Kādudien spēcīga vētra pie salas krastiem sadragā kuģi, bet pludmalē izskalo savādu divkājainu radījumu - cilvēku vārdā Robinsons Krūzo. Otrdienis tūliņ pat apjauš, ka Krūzo varētu būt viņa biļete ceļam uz plašo pasauli. Arī Krūzo ātri vien saprot, ka izdzīvot uz šīs salas spēs tikai ar Otrdieņa un citu zvēru palīdzību. Iesākumā tas nav nemaz tik viegli, jo zvēri nerunā cilvēku valodā, tomēr ar laiku viņi iemācās draudzīgi sadzīvot. Šo harmoniju izjauc divi savvaļas kaķi, kuri vēlas kļūt par noteicējiem uz salas. Draugi uzsāk cīņu ar mežonīgajiem kaķiem un pamazām atklāj, ka īsta draudzība spēj uzveikt jebko, pat negantus kaķus.

Snūpijs un Čārlijs Brauns: Riekstiņu filma

Čārlijs Brauns, Snūpijs un daudzi iemīļotie personāži - pirmo reizi pilnmetrāžas animācijas filmā! Pasaulē jautrākais suns Snūpijs, kurš ir arī lielisks pilots, dodas savā aizraujošākajā lidojumā, lai noķertu ļaundari Sārto Baronu. Pa to laiku, viņa draugam Čārlijam Braunam sākas vēl nebijuši piedzīvojumi.
Lomas latviešu valodā ierunājuši: Kārlis Mūrnieks, Justs Munics, Justīne Silakaktiņa, Eremijs Sējāns, Aleksandra Pazuha, Meldrs Rihters, Lueta Meldere, Melānija Svenzicka, Madlēna Silakaktiņa.

Hobits: Piecu armiju kauja

"Hobits: Piecu armiju kauja" ir trešā, noslēdzošā daļa episkajai filmu triloģijai, kas uzņemta pēc britu rakstnieka Dž.R.R. Tolkīna pasaulslavenā fantāzijas romāna "Hobits" motīviem.
Pēc rūķu valsts atgūšanas hobita Bilbo Baginsa, Torina Ozolvairoga un rūķu briesmu pilnie piedzīvojumi nebūt nav galā. Saniknotais pūķis Smogs izgāž savas ugunīgās dusmas uz Ezera pilsētas neaizsargātajiem iedzīvotājiem, bet Torina prātu apmiglojuši dārgumi, kuru dēļ viņš gatavs upurēt draudzību un godu. Bilbo nekādi neizdodas vest viņu pie prāta, tādēļ hobits spiests izdarīt riskantu izvēli, nenojaušot, ka tuvojas vēl lielākas briesmas - Viduszemes ļaunākais ienaidnieks Saurons nosūtījis orku leģionus uz Vientuļo kalnu. Ap savstarpēji karojošajām tautām savelkas tumsa, tādēļ rūķu, elfu un cilvēku rasēm jāizvēlas - apvienoties, vai tapt iznīcinātiem. Bilbo attopas piecu dižu armiju kaujas epicentrā, kur notiek cīņa uz dzīvību un nāvi, bet Viduszemes nākotne karājas mata galā.
Arī šo, tāpat kā abas pirmās daļas, režisējis "Oskara" laureāts Pīters Džeksons (triloģija "Gredzenu pavēlnieks"), kurš kopā ar Gijermo del Toro, Frenu Volšu un Filipu Bojenu ir arī filmas scenārija autors. Vērienīgajā kino projektā atkal iesaistījušies skatītāju iemīļotie aktieri - Martins Frīmens Bilbo Baginsa lomā, Īens Makkelens Gendalfa un Ričards Armitedžs Torina Ozolvairoga lomā. Citu varoņu ādās iejutušies Keita Blanšeta, Orlando Blūms, Hugo Vīvings, Kristofers Lī, Evandželīna Lilija, Lūks Evanss, Benedikts Kamberbačs un citi.

Nakts muzejā: Kapenes noslēpums

Sagatavojies trakākajam piedzīvojumam, kurā muzeja apsargs Lerijs atkal sastopas ne tikai ar jau labi pazīstamajiem vēsturiskajiem personāžiem, bet ir pat gatavs šķērsot portālu uz citu pasauli, lai glābtu faraona burvju spēku.

Bruņurupuči nindzjas

Superļaundaris Šreders ir izbēdzis no aresta un metas uz vienu roku ar ķerto zinātnieku Baksteru Stokmanu, lai īstenotu savu velnišķīgo pasaules pārņemšanas plānu. Kamēr bruņurupuči cīnās, lai Šredera plāns neizdotos, viņiem uzrodas vēl viens, lielāks ienaidnieks ar pasaules iekarošanas plāniem – bēdīgi slavenais Krangs.

The Angry birds/Dusmīgie putni

Pateicoties šai jaunajai, krāšņajai animācijas filmai, kas balstīta uz populārās datorspēles Angry Birds motīviem, mēs beidzot uzzināsim, kāpēc dusmīgie putni ir tik dusmīgi! Reiz uz kādas paradīzes salas dzīvoja putni, kas nemācēja lidot. Tāpēc viņi visi bija labi, miermīlīgi un laimīgi... Precīzāk, gandrīz visi. Uz pārējo salas iemītnieku fona depresīvais Reds, trauksmainais Čaks un neveiklais Bumba izcēlās ar savu neparedzamo uzvedību un skaitījās izstumtie. Taču, kad salā pēkšņi parādījās noslēpumainās zaļās cūkas, kam noteikti aiz ādas bija kāda cūcība, tieši Reds, Čaks un Bumba stājās viņiem pretī!

Angry Birds Toons

Vai King Pig atradīs sulaini, kas izpildīs visus viņa untumus? Vai viņš būs Piggy Island smagā svara čempions? Lai to uzzinātu, noskaties 3.sezona epizodes!

Elfi

Lai sakārtotu savu dzīvi, kura ir negaidīti apgriezusies ar kājām gaisā, Džo Bekam ir jānoskaidro viņam kādreiz uzliktā elfu lāsta iemesls un jāizdara viss, lai vērstu uz labu kādreiz sastrādātos nedarbus.

Stārķi

Stārķi piegādāja mazuļus ģimenēm… vismaz tā bija agrāk. Tagad tie ir pasaules lielākā internetveikala sūtījumu piegādātāji. Juniors ir kompānijas labākais darbinieks, kuru gaida paaugstinājums. Viss mainās, kad viņš netīšām iedarbina Mazuļu radīšanas mašīnu, laižot pasaulē burvīgu meitenīti. Izmisumā atbrīvoties no saiņa ar bērnu pirms viņa vadītājs par to uzzina, Juniors un viņa draudzene Tulpe dodas neaizmirstamā ceļojumā, kas var kādai ģimenei atnest laimi un atjaunot stārķu patieso misiju.Stārķi piegādāja mazuļus ģimenēm… vismaz tā bija agrāk. Tagad stārķi ir pasaules lielākā internetveikala “Cornerstore.com” sūtījumu piegādātāji. Juniors ir kompānijas labākais stārķis-piegādātājs. Pirms paaugstinājuma saņemšanas viņš netīšām iedarbina Mazuļu radīšanas mašīnu, laižot pasaulē burvīgu, bet ,ak vai, pilnīgi nelikumīgu mazulīti- meitenīti. Izmisumā atbrīvoties no saiņa ar bērnu pirms viņa vadītājs par to uzzina, Juniors un viņa draudzene Tulpe, kura ir vienīgais cilvēks, kas strādā Stārķu kalnā, dodas neaizmirstamā ceļojumā, kas var kādai ģimenei atnest patiesu laimi un atjaunot stārķu patieso misiju pasaulē.

Animācijas filma Kastīši

Sierburgas pārtikušo iedzīvotāju dzīvē pats svarīgākais ir greznība, izsmalcinātas manieres un gardi sieri. Klīst leģendas, ka zem šīs pilsētiņas mītot cita sabiedrība – kastīši, dīvainas radības, kas naktīs izlienot no pazemes, lai atņemtu pilsētniekiem pašu dārgāko – viņu atvases un smalkos sierus. Taču patiesībā kastīši ir neparasti un labestīgi radījumi, kuri, līdzīgi kā bruņurupuči, dzīvo katrs savā kastītē. Kad pār Sierburgu nolaižas nakts, viņi dodas ielās, lai vāktu dažnedažādus lūžņus. Viņu vidū dzīvo arī Egs - zēns, kuru kastīši ir uzaudzinājuši kā savējo. Kad kastīšu miermīlīgajā dzīvē sāks šalkt pārmaiņu vēji un uzvēdīs asa siera dvaka, Egs nokļūs šo divu tik atšķirīgo pasauļu vidū.

Meklējot Nemo

Merlins ir klaunzivs, kurš plēsēju uzbrukumā zaudējis visu savu ģimeni. Vienīgais, kas viņam atlicis, ir dēls Nemo. Merlins nebeidz brīdināt dēlu par to, cik okeāns ir bīstams, taču mazais nebēdnis vēlas iepazīt pasauli…|
Jau savā pirmajā skolas dienā viņš nav gana piesardzīgs - Nemo tiek noķerts un ieslodzīts akvārijā kāda zobārsta kabinetā. Viņa tētis kopā ar savu jauno, izklaidīgo draudzeni Doriju ir gatavs šķērsot visu okeānu, lai tikai atrastu savu dēlēnu, kamēr Nemo un viņa biedri plāno bēgšanu no akvārija.

 

Pasaka par Despero

Drosmīgais un cēlsirdīgais pelēns Despero sirdī ir pārāk liels mazajai pasaulei, kurā viņš mīt. Būdams sīciņš, bet apveltīts ar komiski milzīgām ausīm, Despero negrasās samierināties ar dzīvi alā. Viņš tic, ka viņa liktenis ir kā bruņiniekiem pasakās, ko viņam tik ļoti patīk lasīt. Un ticiet vai ne - kādu dienu viņa sapnis piepildās!
Lomas latviešu valodā ierunājuši: Dainis Porgants, Pēteris Liepiņš, Jānis Kirmuška, Pēteris Šogolovs, Santa Didžus, Liene Gāliņa, Ģirts Jakovļevs, Uldis Dumpis, Armands Berģis, Lidija Pupure

 

Meža pasakas

Septiņas Sojuzmultfilm multiplikācijas filmiņas - Pasaka par veco ozolu, Meža ceļinieki, Pelēkrīklīte, Dzeguze un strazds, Lapsa un strazds, Vārna un lapsa, Dzeguze un gailis, Augstais pakalns. Visas filmiņas ir ieskaņotas latviešu valodā.

 

Auniņa Timmija laiks: Timmijs grib uzvarēt

Timmijs ir vienīgais mazulis ganāmpulkā, tāpēc viņš visu ir pieradis darīt pa savam. Un tagad nepaklausīgajam Timmijam ir jāiemācās dalīties ar citiem bērniem, un domāt ne tikai par sevi, bet arī par citiem, jo viņš iet bērnudārzā. Gārnis Heriete un pūce Osborns, kuri vada bērnudārzu, pārliecināti, ka ar Timmiju viņiem būs problēmas, bet viss izrādās pavisam savādāk…

 

Auniņa Timmija laiks: Timmijs -fokusnieks

Kārtējā filmiņa par mazo auniņu Timmiju. Šoreiz Timmijs tēlos burvju mākslinieku, mācīsies lidot, kā arī Timmijs būs nobijies, atradīs pirātu dārgumus un dosies gulēt!

 

Bitīte Maija

Mazās bitītes Maijas un viņas draugu – neveiksminieka Villija, gudrinieka sienāža Flipa – jautrie piedzīvojumi. Kopš pirmajā Maijas dzīves dienām bišu stropā ziedpulkstenīšu pilnajā norā viņu gaidīja brīnumainas un neticamas tikšanās un iepazīšanās ar veselu skudru armiju, ar čaklām vabolēm un vieglprātīgām mušām, kas dzīvo kaimiņos ar zirnekli un simtkāji.

 

Asteriks pret Cēzaru

Reiz...Obelikss iemīlas skaistulē Falbā, nu ļoti viņam tā patīk un domas par precībām vairs neliek mieru. Taču lepnā Falba nevēlas pieņemt druīdu milža bildinājumu, jo viņas sirdī iekritis skaistulis Tragikomikss. Obelikss bēdājās, bēdājās un beigās samierinājās ar mīļotās atteikumu. Pa to laiku nejaukie romieši nolaupa abus mīlētājus un aizved viņus uz pasaules malu - Āfriku. Protams, Asterikss un Obeliskss nesēž rokas klēpī salikuši, daudz nedomājot, viņi dodas atbrīvot gūstekņus. Ceļojums ir nāvējošu briesmu un jautru piedzīvojumu pilns.

 

Asteriks un vikingi

Asterikss un Obelikss dodas cīņā ar vikingiem, kas nolaupījuši gallu vadoņa radinieku. Galvenajiem varoņiem nāksies pārvarēt daudzas grūtības, pirms lieta beigsies ar ienaidnieku trokšņainu sadraudzēšanos un jautrām kāzām.

 

Sapņu komanda 1935

Filmas “Sapņu komanda 1935″ pirmizrāde Latvijā notika tikai 2012.gada nogalē – 19.novembrī, ātri kļūstot par 2012.gada skatītāko latviešu filmu. Latvijā filmu līdz šim jau ir noskatījušies gandrīz 150 000 skatītāju. Tagad filma ir uzsākusi savu ceļu plašajā pasaulē, piedzīvojot pirmizrādi Lietuvā un drīzumā arī ASV. Filma Eiropas Parlamentā tiks demonstrēta latviešu valodā ar angļu subtitriem.
Filma “Sapņu komanda 1935″ ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par pirmajām Eiropas meistarsacīkstēm basketbolā 1935.gadā. Basketbols Eiropā ir jauna un ne īpaši populāra spēle, komandas iepriekš nav tikušās starptautiskās sacīkstēs. Visi grib būt pirmie, ierakstīt savas valsts vārdu sporta vēsturē.
Čempionātam gatavojas arī Latvijas valsts vienība. Jaunais treneris Baumanis ir pārliecināts, ka viss ir iespējams, viņš tic, ka basketbols var kļūt par populāru spēli, ka var apvienot cilvēkus ar dažādām interesēm un ambīcijām vienotam mērķim, ka visas valstis Eiropā ir vienlīdz svarīgas un līdzvērtīgas un uzvarēs labākais.
Intrigas un sīkas nebūšanas pārpratumi un raksturu cīņas – tas ir ceļš uz čempionātu.

Mazā Nāriņa:Arielas bērnība

Iedomājieties laiku, pirms Ariela satika princi Ēriku un izkāpa krastā…Laiku, kad mūzika Atlantikas valstībā bija aizliegta…Nespējot izšķirties starp pienākumu pret ģimeni un mīlestību pret mūziku, Arielai ir jāpieņem viens no grūtākajiem lēmumiem savā dzīvē. Vai mazajai nāriņai kopā ar saviem uzticamajiem draugiem, Sebastianu un Plekstiņu, un sešu amizanto māsu palīdzību izdosies atgriezt zemūdens valstībā mūziku, draudzību un mīlestību?

Hello Kitty! 2

Apvienosim noderīgo ar patīkamo – paskatīsimies interesantu multfilmu un nodarbosimies ar audzināšanu! Mazuļiem vajag daudz iemācīties, bet grūtības ir tajā, ka tam aiziet daudz laika un spēka. Lai atvieglotu darbu vecākiem un bērniem, piedāvājam noskatīties kā to dara mūsu Kitija. Pēc multfilmas noskatīšanās bērni varēs labāk saprast daudz noderīgu lietu un iemācīties labas uzvedības noteikumus. Šajā diskā ir četras mazas multfilmas – Ēdīsim visu!, Liekamies gulēt paši, Palīdzēsim labprātīgi, Atbildi kā nākas.

Rūsīša neparastie Ziemassvētki

Iepazīstieties! Rūsītis ir visjautrāk